Close button

СБУ викрила схему нелегального виробництва палива на десятки мільйонів

СБУ викрила схему нелегального виробництва палива на десятки мільйонів

Служба безпеки України заблокувала у Кіровоградській області діяльність угруповання, яке організувало нелегальне виробництво і збут нафтопродуктів. За попередніми даними, щомісяця ділки реалізовували оптові партії пального сумнівної якості на майже 30 млн грн, пише Вероника Ворожко, Курс Украины.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"Для виготовлення фальсифікованого дизпалива та бензину у промислових масштабах учасники групи облаштували на території приватної нафтобази підпільний міні-завод. Готову продукцію вони реалізовували представникам агропідприємств Кіровоградської, Полтавської та Вінницької областей", - повідомили в СБУ.

Під час обшуків правоохоронці виявили понад 200 тонн фальсифікованого пального на загальну суму понад 5 млн грн. Вилучену продукцію та обладнання для її виготовлення направлено на експертизу.

За попередніми даними слідства, незаконний бізнес організували троє місцевих комерсантів.

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

34c60ea439ac008855a583616ef2995c.jpeg

Новини

Популярні теми форуму

analytics