Close button

Кабмін продовжив фіксований тариф на світло

Кабмін продовжив фіксований тариф на світло

Кабінет міністрів продовжив дію фіксованої ціни на електрику для населення і ряду інших споживачів в розмірі 1,68 гривні за кВт-год до 1 травня, повідомляє УНИАН.

Відповідна постанова опублікована на урядовому порталі.

Згідно з документом, крім побутових споживачів, фіксована ціна на цей період також застосовується для ряду споживачів, а саме в гуртожитках, що розраховуються за ресурс за загальним лічильником в рамках побутових потреб, без урахування фахової та господарської діяльності, а також в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі гуртожитках, на технічні цілі (наприклад, роботу котелень, ліфтів, освітлення дворів).

Скористатися фіксованим тарифом зможуть також дачні та дачно-будівельні кооперативи, садові товариства, гаражно-будівельні кооперативи на технічні цілі та освітлення території.

Крім того, Кабмін відніс до категорії споживачів, які отримують електрику за фіксованою ціною, юридичних осіб - власників житла для внутрішньо переміщених осіб та релігійні організації для задоволення комунально-побутових потреб.

Згідно з постановою уряду, при наявності двозонних лічильників споживачі оплачують половину ціни за період з 23:00 до 7:00, при наявності тризонних лічильників - 1,5 фіксованої ціни з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 22:00 і 0,4 цієї ціни - з 23:00 до 7:00. У всіх інших часових проміжках сплачується повна ціна.

Новини

Популярні теми форуму

analytics