Close button

"Слуга народу", "Євросолідарність", ОПЗЖ і "Батьківщина" — лідери в рейтингу

"Слуга народу", "Євросолідарність", ОПЗЖ і "Батьківщина" — лідери в рейтингу

У рейтингу політичних сил на виборах до Верховної Ради лідирують партії "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа - За життя" і ВО "Батьківщина", свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 23-24 березня, повідомляє Интерфакс-Украина.

За даними опитування, в парламентському рейтингу лідирує партія "Слуга народу" (20,8% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати). За партію "Європейська солідарність" готові проголосувати 15%, партію "Опозиційна платформа - За життя" - 14,8%, партію "Батьківщина" - 12,4%, партію "Сила і честь" - 5,0%, партію "Українська стратегія Гройсмана" - 5,0%, Радикальна партія - 4,6%, партію "Голос" - 3,5%, партію "УДАР" - 3,2%, партію Євгенія Мураєва "Наші" - 3,1%, партію Шарія - 2,9%, партію "Свобода" - 2,9%, "За майбутнє" - 2,4%, "Народний фронт" - 2,0%.

Опитування проводилося методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%

Новини

Популярні теми форуму

analytics