Close button

У Нацбанку відреагували на програш Ощадбанком апеляції в суперечці з РФ

У Нацбанку відреагували на програш Ощадбанком апеляції в суперечці з РФ

У Нацбанку України занепокоєні вердиктом апеляційного суду міста Париж, який не затвердив вирок Міжнародного трибуналу у справі про відшкодування втрат державному Ощадбанку, викликаних протизаконними діями РФ на Кримському півострові. Про це заявили в прес-службі НБУ, повідомляє Курс України.

"Висловлюємо стурбованість рішенням паризького апеляційного суду, який відхилив Рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року по справі Ощадбанку проти Російської Федерації про відшкодування втрат в Криму, викликаних окупацією півострова. Національний банк України відзначає виняткову важливість доведення на міжнародному рівні протиправності дій РФ щодо України, зокрема щодо захоплення українських фінансових активів під час окупації Кримського півострова", - йдеться в заяві.
"Керівництво відповідних банківських установ має з високою відповідальністю та виваженістю підходити до подачі судових позовів до міжнародних судових інституцій і бути готовим на високому професійному рівні відстоювати інтереси держави на всіх етапах судового розгляду справ. Важлива передумова для ефективного забезпечення захисту інтересів банку і держави - злагоджена робота нової управлінської команди банку, яка повинна формуватися на основі професіоналізму і досвіду", - додали в Нацбанку.

Новини

Популярні теми форуму

analytics