Close button

НБУ випустить нову гривню

НБУ випустить нову гривню

НБУ з 17 травня введе в обіг нову гривню – монету відповідним номіналом "Володимир Великий". Вона виготовлена із золота 999,9 проби, повідомляє Обозреватель.

Викарбували цю золоту пам'ятну монету у 2010 році тиражем 500 штук. Розплатитися нею в магазинах не вийде, нова гривня поповнить колекції нумізматів, йдеться на офіційному сайті Нацбанку.

На аверсі пам’ятної монети “1 Гривня” розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким написи: Україна/Національний банк; номінал 1 (по центру), позначення металу, його проби, маси монети в чистоті Au 999,9/15,55 (ліворуч від номіналу).

НБУ введе в обіг нову гривню: монету виготовили із золота
НБУ введе в обіг нову гривню: монету виготовили із золота

"Зважаючи на ймовірність підвищеного попиту на пам’ятну монету “1 Гривня”, Національний банк планує розпочати її реалізацію на електронних аукціонах. Це дасть можливість на прозорих та конкурентних засадах задовільнити попит клієнтів, зокрема банків, нумізматів та їх об’єднань, інших юридичних та фізичних осіб", – йдеться в повідомленні.

Перший електронний аукціон з продажу пам’ятної монети України “1 Гривня” відбудеться у день її введення в обіг – 17 травня 2021 року. Його планується провести на Універсальній товарній біржі “Контрактовий дім УМВБ в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу.

Новини

Популярні теми форуму

analytics