Close button

Ізраїль підірвав багатоповерхівку в Газі

ВПС Ізраїлю завдали ракетного удару по будівлі, де знаходилися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в Секторі Гази. Журналісти та інші особи, які перебували у висотці, покинули її до атаки. Про це йдеться у повідомленні Times of Israel, повідомляє Дiлова Столиця.

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) зруйнувала 15-поверхову вежу "Аль-Джаля", де розташовувалися, зокрема, й офіси різних ЗМІ. Ізраїльські військові за годину попередили про атаку, щоб усі, хто знаходився в будівлі, змогли її покинути. Про жертви і постраждалих у результаті атаки не повідомляється.

У пресслужбі ЦАХАЛ зазначили, що удари по висотних будівлях у Газі наносяться через їх використання у військових цілях палестинськими радикальними угрупованнями.

Наразі між Ізраїлем і Сектором Гази тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями у мечеті Аль-Акса в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльською поліцією.

Повідомляється, що з початку палестино-ізраїльського конфлікту в Секторі Гази загинули понад 120 осіб.

У пʼятницю, 14 травня, зіткнення між ізраїльськими військами та палестинцями поширилися більшою частиною Західного берега Йордану, де сотні палестинців протестували проти кампанії в Секторі Гази і дій Ізраїлю в Єрусалимі. Щонайменше 10 палестинців були застрелені солдатами. Ще один палестинець був убитий, коли намагався завдати удару солдату на військовій позиції. Сотні були поранені.

14 травня офіційний Тель-Авів відкинув запропоноване Єгиптом довгострокове перемирʼя в Секторі Гази до повного завершення своїх військових операцій.

Увечері того ж дня територія Ізраїлю зазнала ракетного обстрілу з боку Сирії.

Новини

Популярні теми форуму

analytics