Close button

Близько 80 українців хочуть евакуюватися з сектора Гази - джерело

Близько 80 українців хочуть евакуюватися з сектора Гази - джерело
Фото: Joi Ito

У зв'язку із загостренням ізраїльсько-палестинського конфлікту близько 80 громадян України висловили бажання бути евакуйованими з сектора Гази, українцям запропоновано сформувати список і направити в диппредставництва для подальшої обробки, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами джерела у МЗС України, розвиток подій залишається непередбачуваним, не виключається проведення Ізраїлем наземної військової операції в секторі Гази, що призведе до великих руйнувань і жертв, зокрема серед мирного населення, що може поставити питання про евакуацію звідти українських громадян.

"Попередньо відомо, що близько 80 громадян України висловили бажання щодо евакуації з анклаву, їм запропоновано сформувати список і направити в диппредставництва для подальшої обробки", - повідомив співрозмовник агентства.

За наявною інформацією, евакуація громадян інших країн з сектора Гази поки що не проводилася.

У секторі Гази проживає приблизно 1600 громадян України (переважно українські жінки, які перебувають у шлюбі з палестинцями, і члени їхніх сімей). Станом на 14 травня загиблих або поранених серед українських громадян внаслідок загострення конфлікту немає.

Раніше евакуація українських громадян здійснювалася через Єгипет.

Новини

Популярні теми форуму

analytics