Розвідка Великобританії: встановлення адміністрації у Херсоні наголошує на провалі РФ

Розвідка Великобританії: встановлення адміністрації у Херсоні наголошує на провалі РФ
Фото: Mitte27

Встановлення у Херсоні проросійської адміністрації лише підкреслює провал політичних цілей РФ в Україні, повідомляє Новое время.

Про це йдеться в повідомленні міністерства оборони Великобританії.

Відзначається, що встановлена Росією військово-цивільна адміністрація Херсона оголосила, що попросить Росію включити цей регіон до складу Російської Федерації.

У розвідці Британії вважають, що центральна частина початкового плану вторгнення Росії з великою ймовірністю включала використання фальсифікованих референдумів для того, щоб взяти території України під свій контроль.

"Той факт, що Росія досягла успіху лише у встановленні проросійського місцевого керівництва у Херсоні підкреслює провал вторгнення Росії у досягненні прогресу в напрямку її політичних цілей в Україні", — йдеться в повідомленні.

У розвідці додають, що якщо Росія і зможе організувати референдум у Херсоні, то майже напевно підтасує результати для демонстрації того, що більшість хоче відокремлення від України.

"Жителі Херсонського регіону швидше за все продовжать демонструвати їх опозицію російській окупації", — підсумували в огляді.

Новини

Популярні теми форуму

analytics