Close button

У мережі з'явилося відео стрілянини по поліцейських у Хмельницькій області

Нацполіція / ілюстративне
Фото: Нацполіція / ілюстративне

У Telegram-каналах поширили відео стрілянини по поліцейських у Хмельницькій області. На кадрах видно, як правоохоронці заходять у двір приватного будинку, після чого по них відкривають вогонь.

За відкритими офіційними даними, схожий інцидент Нацполіція описувала у квітні 2024 року. Тоді подія сталася в селі Нігин Гуменецької громади Кам'янець-Подільського району. До поліції зателефонував 60-річний місцевий житель і повідомив, що його син нібито вчиняє домашнє насильство.

На виклик виїхали двоє співробітників групи реагування патрульної поліції. Правоохоронці встановили, що заявник був у стані алкогольного сп'яніння, а факт домашнього насильства не підтвердився. Після цього поліцейські почали оформлювати адмінпротокол за завідомо неправдивий виклик.

За версією поліції, чоловік не погодився з діями правоохоронців, зайшов до будинку і повернувся з рушницею. Патрульні попередили його про неправомірність дій, однак він відкрив вогонь у бік поліцейських. У Нацполіції тоді заявляли, що правоохоронцям вдалося затримати порушника і уникнути поранень.

Слідчі оголосили чоловікові підозру за статтею про посягання на життя працівника правоохоронного органу. Така стаття передбачає покарання аж до позбавлення волі на тривалий термін.

Історія важлива не як нова кримінальна хроніка, а як нагадування про ризики для поліцейських на побутових викликах. Такі виїзди часто починаються як повідомлення про сімейний конфлікт або порушення порядку, але можуть швидко перерости у збройне протистояння.

За матеріалами: Страна.ua, Національна поліція України

Новини

analytics