Close button

Новий голова Нацбанку: хто такий Кирило Шевченко?

Новий голова Нацбанку: хто такий Кирило Шевченко?

Рада призначила нового голову Національного банку. Розповідаємо, що про нього відомо, повідомляє 112.ua.

Верховна Рада підтримала призначення Кирила Шевченка на посаду голови Національного банку України. За відповідне рішення проголосували 332 народних депутати.

Напередодні президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради відповідний проект постанови, який доступний до прочитання на сайті парламенту.

Таким чином, Кирило Шевченко став наступником раніше відправленого у відставку Якова Смолія. Тепер Детальніше про нового голову НБУ.

Хто такий Кирило Шевченко?

До нового призначення Кирило Шевченко обіймав пост голови правління "Укргазбанку". І робив це з травня 2015 року.

Деталі біографії:

Кирило Шевченко народився 25 жовтня 1972 року. У 1994 році отримав диплом Харківського державного економічного університету за кваліфікацією "економіст".

З серпня 1994 року по березень 1995 року він працював на різних посадах у ЗАТ "український кредитний банк". Шевченка також встиг попрацювати в "авалі" (в тому числі провідним економістом сектору кредитних ресурсів кредитного відділу).

З жовтня 1995 року по грудень 2006 року працював у банку "фінанси та кредит". "Дослужився" до посади першого заступника голови правління банку.

З грудня 2006 року по травень 2009 року очолював правління державної іпотечної установи.

З травня 2009 року по вересень 2009 року був радником прем 'єр-міністра України.

З вересня 2009 року по квітень 2010 року - займав пост заступника голови правління "Укргазбанку".

З 26 грудня 2014 року - В. О. голови правління "Укргазбанку". З 28 травня 2015 року - голова правління "Укргазбанку" без приставки В. о.

Деталі

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив Директору-розпоряднику МВФ Крісталіна Георгієвої, що до кінця тижня внесе на розгляд Верховної Ради кандидатуру "незалежного технократа" на посаду голови Нацбанку.

У свою чергу МВФ закликав Зеленського зберегти незалежність Нацбанку.

"В інтересах України зберегти незалежність НБУ, і це також є вимогою в рамках поточної програми, яку підтримує МВФ. Я закликала президента Зеленського дотримуватися курсу розумної грошово-кредитної та фінансової політики - це ключ до більш активного інвестуванню та інклюзивної зростанню ", - заявила Крісталіна Георгієва.

Читайте також: Нацбанк після Смолія. Що буде з МВФ та економікою

Новини

Популярні теми форуму

analytics