Переграв чемпіона: "Трабзонспор" виграв Суперкубок Туреччини

Сьогодні, 27 січня, у Туреччині відбувся матч за Суперкубок країни з футболу, в якому чинний чемпіон - "Істанбул Башакшехір" приймав володаря Кубка - "Трабзонспор", повідомляє Курс Украины.

У першому таймі телеглядачі голів не побачили. А ось у другій половині суперники тричі вражали ворота один одного: відкрив рахунок на 47-й хвилині Жорже Джаніні. На 58-й хвилині нападник "Істанбула" Демба Ба з пенальті рахунок зрівняв, а на 86-й "золотий м'яч" забив ганець Екубан: 2-1 - перемога "Трабзонспора".

Додамо, що "Істанбул" з 73-ї хвилини грав у меншості - два попередження і, відповідно, вилучення заробив молдавський захисник Єпуряну.

Для "Трабзонспора" цей успіх став дев'ятим у Суперкубку, але першим з 2010-го року.