Close button

Ліга 1: "Олімпік" не упустив свій шанс

У п'ятницю, 29 січня, у французькій Лізі 1 відбувся один матч, в якому ліонський "Олімпік" приймав "Бордо", повідомляє Курс Украины.

Команді господарів перемога в цьому матчі гарантувала вихід на перше місце у таблиці. Принаймні до неділі - коли свої матчі 22-го туру повинні провести лідери - "Лілль" та ПСЖ.

Уже в першому таймі "Олімпік" відкрив рахунок - Екамбі відправив м'яч у ворота Костіля.

Але на 55-й хвилині Самуель Калу після передачі Ремі Удена, відновив рівновагу. 1-1.

Справа йшла до нічиєї, коли на 90+2 хвилині Лео Дюбуа забив переможний м'яч, який вивів "Олімпік" у лідери чемпіонату Франції. 2-1 - перемога господарів.

У свою чергу "жирондинці" з Бордо упустили шанс вийти на чисте шосте місце - у "Бордо" та ще одного "Олімпіку" - з Марселя, однакова кількість очок - по 32.