"Неверкузен": "Баєр 04" програє команді четвертого дивізіону

Сьогодні у Німеччині був зіграний матч 1/8 фіналу національного Кубка, повідомляє Курс Украины.

В Ессені команда Регіональліги (четвертого за силою дивізіону німецького футболу) "Рот-Вайс" приймала одного з грандів Бундесліги - леверкузенський "Баєр".

Незважаючи на явну перевагу в класі, "Баєр" не зміг вирішити справу в основні 90 хвилин матчу. Втім, не забили і суперники.

А ось в додатковий час події розвивалися несподівано. Спочатку на 105-й хвилині Бейлі вивів гостей вперед.

Але вже на 108-й Кефкір відновив рівновагу, а на 117-й хвилині Енгельманн встановив остаточний підсумок зустрічі: 1-2 - "Баєр" залишає Кубок Німеччини.

Варто нагадати, що "Баєр" має прізвисько "Неверкузен" від англійського "ніколи", так як команда 5 разів ставала віце-чемпіоном країни, але так і не виграла чемпіонат. А ось в Кубку у леверкузенців є одна перемога - в сезоні 1992/93 вони завойовували трофей.