Українці у фіналі: "Аталанта" переграє "Наполі"

Сьогодні, 10 лютого, у Бергамо пройшов матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Італії з футболу, повідомляє Курс Украины.

"Аталанта" приймала на своєму полі "Наполі". Причому, з огляду на те, що першу зустріч, тиждень тому, команди завершили з рахунком 0-0, фактично колективам довелося все починати "з чистого аркуша".

Успішніше гру розпочали господарі: на 10-й хвилині відзначився Дуван Сапата, а на 16-й Матео Пессіна його подвоїв: 2-0.

Після перерви Ірвінг Лосано один м'яч відіграв. "Наполі" більше володів м'ячем (60 на 40%), але... пропустив: той же Пессіна став "злим генієм" для команди з Неаполя, відправивши на 78-й хвилині у ворота Давида Оспіни й третій м'яч: 3-1.

Що ж стосується українців з "Аталанти", то й Коваленко, й Маліновський провели гру на лаві запасних.

Тепер у фіналі "Аталанта" зустрінеться з туринським "Ювентусом".