Майже сенсація: "Баварія" вириває нічию в аутсайдера

Свіжоспеченим переможцям клубного чемпіонату світу з футболу - мюнхенській "Баварії" важко далося повернення до німецьких реалій, повідомляє Курс Украины.

Сьогодні, 15 лютого, на своєму полі у рамках Бундесліги вони приймали "Армінію" й після перших 45 хвилин програвали 0-2 (у складі команди з Білефельду відзначилися Влап та Піпер).

На 48-й хвилині Левандовські відіграв один м'яч, проте "Армінія" тут же відповіла голом Гебауера: 1-3.

Здавалося, гості доведуть справу до сенсаційної перемоги, проте на 57-й Толіссо, а на 69-й Дейвіс відправили по м'ячу у ворота Ортеги. Тож у підсумку у цьому матчі була зафіксована надвольова нічия: 3-3.

"Баварія" на 5 очок випереджає найближчих переслідувачів з "РБ Лейпциг", а ось "Армінія" займає 16-ту, третю з кінця, сходинку у таблиці.