Ліга Європи: "Тоттенгем" не помітив австрійську "перешкоду" - відео голів та огляд матчу

Сьогодні, 24 лютого, у Лондоні пройшов матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи в якому місцевий "Тоттенгем" приймав австрійський "Вольфсберг", повідомляє Курс Украины.

Нагадаємо, тижнем раніше зустріч цих суперників у Будапешті закінчилася впевненою перемогою номінальних гостей з Англії: 4-1.

Тож й цього разу напруженої боротьби не вийшло: вже на 10-й хвилині рахунок відкрив Деле Аллі.

На 50-й хвилині відзначився Карлос Вінісіус. А у кінцівці англійці довели справу до крупної перемоги: голи на рахунках Бейла та того же Вінісіуса: 4-0.

Таким чином "Тоттенгем" стає першим учасником 1/8 фіналу турніру (більшість матчів пройдут завтра, 25 лютого)