Дортмунд переміг у "Двобої Боруссій" в рамках Кубку Німеччини

Сьогодні, 2 березня, у чвертьфіналу Кубку Німеччини у Менхенгладбаху місцева "Боруссія" приймала одноклубників з Дортмунду, повідомляє Курс Украины.

Цікаво, що головний тренер "Боруссії" з Менхенгладбаху - Марко Розе влітку має очолити вже "Боруссію" з Дортмунду. Отже для 44-річного немця цей матч був чудовою нагодою довести свій більш високий клас, у той час як для поточного наставника дортмундців Едина Терзича - нагадати, що його даремно списують з рахунків.

Матч вийшов напруженим. Лише на 66-й хвилині Джейдон Санчо вивів дортмундців уперед. Господарі "Боруссії Парку" більше володіли м'ячем (54 на 46% на користь Менхенгладбаху), частіше били у створ ворот (5 ударів проти двох).

До того ж на 90+2-й хвилині гості з Дортмунду залишилися у меншості після видалення Махмуда Дахуда. Й все ж результат встояв: 1-0 на користь "Боруссії" (Дортмунд) - саме вона виходить у півфінал.