Російський екс-ЗК не рятує "Фіорентіну" від поразки

Сьогодні, 3 березня, в італійській Серії А "Фіорентіна" приймала "Рому", повідомляє Курс Украины.

"Фіалки" у цьому сезоні думають скоріше про збереження місця в еліті італійського футболу, у той час як римляни претендують, щонайменше, на місце у Лізі чемпіонів.

Тож логічно, що на 48-й хвилині Спінаццола вивів гостей уперед. Проте... на 60-й хвилині той же Спінаццола знову забив, однак цього разу у власні ворота...

Повернути собі лідерство "Рома" змогла лише на 88-й хвилині, зусиллями Діавари: 2-1 на користь римлян.

Додамо, що у другому таймі у складі "Фіорентіни" на поле вийшов російський нападник Кокорін, який свого часу відсидів у в'язниці через бійку у кафе.

Нагадаємо, що незабаром "Рома" у Лізі Європи зустрінеться з "Шахтарем", який сьогодні програв у Кубку України команді Першої ліги.