Ліга Чемпіонів: "Боруссія" (Дортмунд) виходить у чвертьфінал

Дортмундська "Боруссія" стала першим чвертьфіналістом чоловічої футбольної Ліги чемпіонів, повідомляє Курс Украины.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу німці приймали іспанську "Севілью". У першому таймі, після помилки захисту гостьової команди, Голанд відкрив рахунок, а на 54-й все той же нестримний норвежець, з пенальті, подвоїв перевагу "Боруссії".

До речі, другий м'яч став рекордним, 20-м для Голанда. Таким чином він обігнав Кіліана Мбаппе та став лідером у списку молодіжних бомбардирів ЛЧ: попередній рекордсмен — нападник ПСЖ Мбаппе, до свого 21-річчя встигнув забити у Лізі Чемпіонів "лише" 19 м'ячів.

На 68-й хвилині Ен-Несірі, також з пенальті, забив "гол престижу", а на 90+6-й хвилині навіть зрівняв рахунок, але, враховуючи перемогу "Боруссії" у першому матчі (3-2), це мало що змінило.

2-2 у поєдинку — "Боруссія" проходить далі.