Мессі не може забити з пенальті: "Барселона" залишає ЛЧ

Десятого березня у чоловічій футбольній Лізі чемпіонів відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів в якому ПСЖ на своєму полі приймав іспанську "Барселону", повідомляє Курс Украины.

У першій зустрічі команд впевнену перемогу здобули французи: 4-1, отже іспанцям треба було здійснити диво, щоб перегорнути шальки терезів на свою користь.

Однак цього дня дива не відбулося. На 30-й хвилині Кіліан Мбаппе з пенальті вивів парижан уперед, й хоча вже на 37-й Мессі, після пасу Педрі, рахунок зрівняв, більше глядачі голів не побачили.

Й це при тому, що на 45+3-й хвилині "Барселона" отримала право на пенальті. Але той же Мессі не зміг переграти Наваса. 1-1 у зустрічі та 5-2 на користь ПСЖ за сумою двох матчів.

Отже, ПСЖ приєднується до "Порту", "Ливерпуля" та "Боруссії" (Дортмунд) й входить у число команд, які зіграють у 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.