Ліга Європи: "Рома" впевнено перемагає "Шахтар"

Сьогодні, 11 березня, у першому матчі 1/8 Ліги Європи італійська "Рома" на своєму полі приймала донецький "Шахтар", повідомляє Курс Украины.

Щонайменше дві людини у Римі — Паулу Фонсека та Генріх Мхітарян, гарно зналися на "Шахтарі": перший ще нещодавно тренував донеччан, другій зробив собі ім'я у донецькому клубі.

Отже, ще у першому таймі "Рома" відкрила рахунок: після пасу Педро відзначився Лоренцо Пеллегріні.

Але на справжнє жахіття для вболівальників клубу з Донецька перетворилися чотири хвилини: на 73-й Ель-Шаараві відправив у ворота Трубіна другий м'яч, а на 77-й Джанлука Манчіні довів справу до розгрому: 3-0.

Матч-відповідь має відбутися в Україні 18 березня.

Нагадаємо, столичне "Динамо" також невдало стартувало на стадії 1/8 Ліги Європи: кияни поступилися іспанському "Вільярреалу" 2-0