Маліновський не створив диво: "Реал" у чвертьфіналі ЛЧ

Ввечері 16 березня у другому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів "Реал" (Мадрид) приймав "Аталанту" (Бергамо), повідомляє Курс Украины.

Враховуючи, що у першій грі мінімальну перемогу (1-0) здобули іспанці, італійцям не можна було відсиджуватися в обороні.

Команди майже на рівних володіли м'ячем - 53 на 47 % на користь "Реалу". Але забили у першому таймі саме господарі: на 30-й хвилині, після пасу Модрича, відзначився Бензема.

На 60-й хвилині Рамос реалізував пенальті. Отже шанси "Аталанти" стали майже теоретичними.

До честі італійців вони знайшли сили на "гол престижу": Мурієль відзначився на 83-й хвилині. Проте вже на 84-й Марко Асенсіо встановив остаточний рахунок: 3-1 на користь "Реала" у цій зустрічі та 4-1 за підсумками двох матчів - у 1/4 фіналу виходять саме мадридці.

Що стосується українців, то Руслан Маліновський вийшов в основі "Аталанти" та провів на полі усі 90 хвилин, а ось воротар "Реала" Андрій Лунін хоч й потрапив у заявку, весь матч просидів на лаві запасних.