Ліга Чемпіонів: "Баварія" здолала римський опір

Сьогодні, 17 березня, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів "Баварія" приймала римський "Лаціо", повідомляє Курс Украины.

Враховуючи перемогу німців у першому матчі (4-1), для виходу у чвертьфінал італійцям треба було зробити диво.

Невеличку надію на це давав той факт, що "Баварія" вирішила надати відпочинок своєму основному воротарю Ноєру, а місце у воротах мюнхенців зайняв резервіст Нюбель.

Проте вже на 33-й хвилині Левандовські з пенальті вивів німців уперед, а на 73-й Шупо-Мотінг відправив й другий м'яч у ворота Рейни, остаточно поховав надії на диво у цьому протистоянні.

На 82-й, після пасу Перейри, Марко Пароло "прошив" Нюбеля, але на цьому все: 2-1 - у чвертьфінал виходить "Баварія"