Водне поло: збірна Харківської області виграє у матчі лідерів

Сьогодні, 26 березня, у Харкові тривають матчі другого туру жіночого чемпіонату України з водного поло, повідомляє Водне поло в Україні.

У напруженому протистоянні збірна Донецької області перемогла ДНУ (Дніпро). Після двох періодів рахунок був 3-4 на користь ватерполісток з Дніпра, проте у третьому ігровому відрізку дівчата з Донеччини здійснили ривок 3-1, який закріпили у заключній чверті: 9-7 на користь команди Донецької області.

А ось у центральному матчі всього туру лідируюча збірна Харківської області перемогла збірну Києва: 6-3, чим збільшила свої шанси на українське "золото" сезону 2020/21.

Втім сьогодні, о 20-30 харків'янкам ще належить зіграти зі збірною Донецької області.

Завершиться тур завтра, 27 березня. О 12-30 у басейні НТУ-ХПІ зустрінуться ДНУ (Дніпро) та збірна Києва.