Ліга Чемпіонів: Зінченко допомагає "МанСіті" вийти у півфінал

Напередодні, 14 квітня, відбулися останні чвертьфінальні матчі футбольної Ліги Чемпіонів. У Дортмунді "Боруссія" приймала "Манчестер Сіті", повідомляє Volia Sport.

За тиждень до того англійці вдома переграли представників Німеччини: 2-1.

Проте ще в першому таймі "Боруссія" відіграла відставання: Джуд Беллінгем зробив рахунок 1-0 на користь німців, котрий, в свою чергу, вже не влаштовував "городян", адже за цих розкладів у півфінал виходила саме "Боруссія".

Проте у другій 45-хвилинці англійцям вдалося перегорнути хід цього протистояння: на 55-й хвилині Махрез реалізував пенальті, а на 75-й Філ Фоден встановив остаточний рахунок: 2-1 на користь команди Гвардіоли, яка у півфіналі зіграє з ПСЖ.

Капітан збірної України Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "МанСіті" та провів на полі всі 90 хвилин.