Суперкубок Південної Америки: фантастична перемога "Дефенси і Хустісії"

Сьогодні, 15 квітня, відбувся матч-відповідь фіналу Рекопа Судамерикана (футбольного Суперкубка Південної Америки), в якому володар Копа Лібертадорес (аналог європейської Ліги Чемпіонів, - прим.) бразильський "Палмейрас" приймав переможця Копа Судамерикана (аналог європейської Ліги Європи, - прим.) аргентинський клуб "Дефенса і Хустісія", повідомляє CONMEBOL Libertadores.

У першому матчі, котрим відбувся 8 квітня, гостьову перемогу святкував "Палмейрас": 2-1.

А ось цього разу, хоча Рафаель Вейга на 22-й хвилині з пенальті вивів бразильців уперед, Браян Ромеро на 30-й зрівняв рахунок. А на 68-й Матіас Вінья залишив "Палмейрас" у десятьох.

Що дозволило "Дефенсі" забити гол на 90+3-й хвилині: 2-1.

Отже командам довелося провести два додаткові тайми (Браян Ромеро на 98-й хвилині отримав червону картку та зрівняв склади), а в серії пенальті міцніше нерви виявилися у володарів Копа Судамерикана: 4-3 за пенальті на користь аргентинців!