Перейти к публикации

user03

Форумчанин
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

44 Душка

О user03

 • Звание
  Member
 • День рождения 06/07/1981

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Львів
 • Я сейчас в:
  USD
  EUR

Посетители профиля

2265 просмотров профиля
 1. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Погоджуюсь повністю з даним постом. Працюємо в сфері торгівлі електронікою з Європи. З липня місяця закупки товарів зменшились на 80%, продаж на 10 % піднялась, при цьому аренду приміщення підняли нам на 50 %. Фірма тупо не хоче і не може працювати в 0, зараз працюємо на 40 % своєї потужності, пару працівників у відпустці за власний кошт, один вже в Польщу поїхав. Власники не хочуть працювати при такому курсі, пробували експериментально занижувати ціни (інтернет магазин) продажу немає взагалі. Коли курс гривні укріпляється люди також нічого не хочуть купувати, так як валюту також не хочуть здавати. Замкнутий круг короче. Реально перспективи чув від начальства- тримаємось до весни, далі закриття і переїзд в Польщу. От такі реалії в нас у Львові. Нас вже зробили ще раз, А ВАС ?
 2. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дураки рано или поздно расстанутся со своими деньгами. К сожалению, расстанутся с ними и те, кто поддался атмосфере всеобщего оптимизма или собственной исключительной «финансовой интуиции Джон Кеннет Гелбрейт.
 3. user03

  Доллар падает благодаря Нацбанку

 4. user03

  Недвижимость.

  Вкладете гроші, а будинок може не здаватись в експлуатацію по причині -1.забудовник банкрот(цю інформацію кінцевий клієнт як правило взнає останнім, і частіше всього з газет) 2.недостатня кількість купуючих (якщо це фонд з вкладників) 3. зупинка будівництва на етапі будови (перерахунок цін в процесі). Навіть якщо Ви вкладете всі гроші відразу, це не гарантує отримання в перспективі САМЕ ЖИЛОЇ ПЛОЩІ і не більше. Якщо Вам просто хочеться себе тішити думкою що Ви виграли на скачку курсу і купили "нерухомість" яка в перспективі може стати "тотальною головною біллю" і замороженими грошима на невизначенний термін. Також в перспективі можливе просідання ринку нерухомості, тому все ж таки краще підходити зважено до цього питання, і купувати не для можливості заробку (який може стати збитковим) а для себе.
 5. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо ми його застрелимо, нам не буде з ким грати ... (так мабуть думає економічна коза-ностра з банкової про пересічного), хто ж не погодиться що азарт зашкалює ??? Але з під якого куща вискочить кролік, все ж таки не знає ніхто... P.S. авка в вас теж мені знайома )))
 6. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це ж всім мабуть вже зрозуміло, що якщо вже овощніки попіднімали ціни на 150 % (вчора в нас на оптовому Шуварі у Львові) то це значить що паніка досягла свого максимуму. Куди вже далі ? Вчора тільки після роліка про Тернопільський Сільпо про акційну олію по 15 грн, те саме побачив в Барвінку, жіночка набирала повні пакети Олейни... Як би хтось цього не хотів, загон-марафон успішно фінішував . Призери на 1-е місце стоять в довжелезній черзі, чухають гриви і нервово тупотять лапками. Завтра доллар тільки вниз, 24.5 на п"ятницю будем мати.
 7. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щоб вийти з ігрового столу з трьома сотнями, потрібно сісти за нього з трьома тисячами.
 8. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів . Валютчики не мають гривні ))) Але по 25 купили б ))) кажуть
 9. user03

  Как заработать(сэкономить) на падении гривны

  Вірно сказано. Цій нації вже нічого не допоможе, поки не вимре мінімум 2 покоління. Мойсей не дарма 40 років водив по пустелі, яку можна було пройти за 2 місяці.
 10. Обманювати себе вираховуючи якісь ефімерні виграші в гривні чи в долларі за м2... на фоні ВІЙНИ і тотального економічного колапсу ... Це мабуть тільки на таке бідні(бо дурні)здатні, або люди які хочуть ризикнути(і програти)які мають якусь певну суму (і кортить зіграти). В Киеве милиция остановила строительство четырех жилых комплексов http://news.finance.ua/ru/news/~/343419
 11. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів. Сьогодні приїхав наложенний платіж (6500грн) з Дніпропетровську ,новенькі 50-ки порахувати не реально,папір як в нових долларах.
×