Перейти к публикации

user03

Форумчанин
 • Публикации

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Хороший человек

О user03

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Львів

Посетители профиля

2184 просмотра профиля
 1. user03

  Доллар падает благодаря Нацбанку

 2. user03

  Недвижимость.

  Вкладете гроші, а будинок може не здаватись в експлуатацію по причині -1.забудовник банкрот(цю інформацію кінцевий клієнт як правило взнає останнім, і частіше всього з газет) 2.недостатня кількість купуючих (якщо це фонд з вкладників) 3. зупинка будівництва на етапі будови (перерахунок цін в процесі). Навіть якщо Ви вкладете всі гроші відразу, це не гарантує отримання в перспективі САМЕ ЖИЛОЇ ПЛОЩІ і не більше. Якщо Вам просто хочеться себе тішити думкою що Ви виграли на скачку курсу і купили "нерухомість" яка в перспективі може стати "тотальною головною біллю" і замороженими грошима на невизначенний термін. Також в перспективі можливе просідання ринку нерухомості, тому все ж таки краще підходити зважено до цього питання, і купувати не для можливості заробку (який може стати збитковим) а для себе.
 3. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо ми його застрелимо, нам не буде з ким грати ... (так мабуть думає економічна коза-ностра з банкової про пересічного), хто ж не погодиться що азарт зашкалює ??? Але з під якого куща вискочить кролік, все ж таки не знає ніхто... P.S. авка в вас теж мені знайома )))
 4. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це ж всім мабуть вже зрозуміло, що якщо вже овощніки попіднімали ціни на 150 % (вчора в нас на оптовому Шуварі у Львові) то це значить що паніка досягла свого максимуму. Куди вже далі ? Вчора тільки після роліка про Тернопільський Сільпо про акційну олію по 15 грн, те саме побачив в Барвінку, жіночка набирала повні пакети Олейни... Як би хтось цього не хотів, загон-марафон успішно фінішував . Призери на 1-е місце стоять в довжелезній черзі, чухають гриви і нервово тупотять лапками. Завтра доллар тільки вниз, 24.5 на п"ятницю будем мати.
 5. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щоб вийти з ігрового столу з трьома сотнями, потрібно сісти за нього з трьома тисячами.
 6. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів . Валютчики не мають гривні ))) Але по 25 купили б ))) кажуть
 7. user03

  Как заработать(сэкономить) на падении гривны

  Вірно сказано. Цій нації вже нічого не допоможе, поки не вимре мінімум 2 покоління. Мойсей не дарма 40 років водив по пустелі, яку можна було пройти за 2 місяці.
 8. Обманювати себе вираховуючи якісь ефімерні виграші в гривні чи в долларі за м2... на фоні ВІЙНИ і тотального економічного колапсу ... Це мабуть тільки на таке бідні(бо дурні)здатні, або люди які хочуть ризикнути(і програти)які мають якусь певну суму (і кортить зіграти). В Киеве милиция остановила строительство четырех жилых комплексов http://news.finance.ua/ru/news/~/343419
 9. user03

  Прогноз курса доллара к гривне

  Львів. Сьогодні приїхав наложенний платіж (6500грн) з Дніпропетровську ,новенькі 50-ки порахувати не реально,папір як в нових долларах.
×