Jump to content

Жак-Ів Кусто

Member
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

407 Душка

About Жак-Ів Кусто

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/07/1981

Additional Data

 • Пол:
  Мужской
 • From:
  Львів
 • I'm currently in:
  USD
  EUR

Recent Profile Visitors

3,031 profile views
 1. Всім доброго вечора, ми нажаль також не дочекалися, купили в суботу євро на автомобіль, вже і придбали власне на сьогодні. Всі карти зплутав вкид про 10 % на імпорт і закриття певної кількості обмінників про що всі і так в курсі на форумі, піднялися на паніці, а точніше на цих новинах, про форс-мажорні обставини також писав. Від свого прогнозу не відмовляюся, всі графіки дивляться туди ж. 37+ P.S. поради нікому не даю, констатую ситуацію.
 2. Купляйте завжди частинами, на форумі багато про це було вже сказано, так вийде середня цифра. Інформаційний фон кожен день вносить свої корективи, які нівелюють усі ринкові фундаментальні процеси. Вчора на Медвежу арену випустили Бика, він поскакав, полякав і назад втік.
 3. Всім доброго дня, пішли вниз.
 4. Якщо це покращення від уряду не інформаційний вкид, то тоді з завтрашнього дня +1 грн це як мінімум нажаль.
 5. Цікаво що індикатори і надалі дивляться вниз, від свого прогнозу не відмовляюся. Тут так-би мовити ручний політичний фактор впливу на моменті, він ж і форс-мажор. Чекаємо щоб трошки жара спала, з неділі здається.
 6. Не думаю що з інсайдом хтось буде писати на безкоштовному форумі. Любий прогноз це тільки прогноз, а складові на чому він базується це довга і не дешева історія, і як правило скучна для людей які не вміють і не люблять вчитись чи читати. Всі хочуть пільгові квитки до раю чим по дешевше, чи по знайомству...А так нажаль не буває. Є окрема рубрика на форумі для платної підписки. Все може змінитися в любий момент.
 7. Всім доброго дня, валютники сьогодні роблять сальто назад, міцно прижимаючи барсєтки до грудей і в повітрі кричать вищий курс.
 8. Я особисто нічого не маю проти, кожна професія важлива, навіть якщо барсєтка це старомодно, все одно це інструмент, який не який а базарний форекс. Всім на добраніч. Завтра буде цікавий ЖАРКИЙ день.
 9. Я думаю що і Ви і Я розуміємо що 35 це вже історія. Агонія в контексті теперішньої ситуації в тому що валютники набрались ЧО-ЧО повні барсєтки, аж рвуться, ну і паяє їх звичайно що не втулили по 42-45 як всі і надіялись, тренд трохи проїхався по жадності третьої молодості всього навсього.
 10. Але курс підтягнули саме вони на вечір, валютники не люблять і не вміють нести збитки. Лякливих в підсак зловити на вечір жаркий, вже і уха на столі, і в касі тепло.
 11. Дякую за допомогу. Відскок на 50 коп це всього на всього агонія, ну не можуть і не хочуть приймати реальність валютники коли отримують втрати, але спроба зарахована. В п'ятницю буде наступний захід, холоднокровно тримаємо мулету і бик знову пробіжить мимо.
 12. На разі бачу 38, але ще трошки жаропонижаючого пацієнту на днів 10 і однозначно пощупаємо 37,7 а може і нижче, звісно без форс-мажорних обставин. Кому гойдалки а нам автівку купляти для 80-ки чергову, кожна гривня на рахунку.
 13. Не обіцянок не пробачень, все сталося само собою, курси валют набули інших значень, валютники лишилися з журбою.
 14. Ні я написав в попередні дні що буде через 2-3 тижні
 15. 38+ це 38+масимум 50 коп. "Топят" це значить хочуть, або "хотелки" як тут де-хто пише. Я ж пишу про ринок який бачу по графікам. 40 доречі теж побачимо знову але не так скоро.
×