Перейти к публикации

Андрей161501

Новичок
 • Публикации

  29
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-224

1 подписчик

О Андрей161501

 • Звание
  Member
 • День рождения 23.02.1968

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Михайлівка
 • Я сейчас в:
  USD

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Суцільні тези російської пропаганди. Якщо декому досить це з якихось причин невідомо - згідно з нашою Конституцією Україна є унітарною державою. Ніякої так званої "федералізації", ніяких автономій, ніякої "другої державної" мови окрім української, ніякого "альтернативного" тлумачення історії України, ніяких "паралельних" героїв з часів совєцької та російськоімперської окупації, і ніяких московських попів. Одна мова! Одна нація! Одна Батьківщина! Це – Україна!
 2. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дуже шкода що невідомо, це мабуть через те, що не маєте можливості дивитися українські ЗМІ. Авжеж, усі міжнародні "спортивні" заходи, які зараз влаштовуються на території країни-агресора - "так звані". Цілковито підтримую чітку і непорушну позицію нашого шановного пана Президента в цьому питанні.
 3. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Авжеж є! Існує лише одна єдина правильна відповідь: "Крим - це Україна"! Без будь-яких застережень та припущень, на кшталт "де-факто де-юре" та інших облудних виправдань. І це аж ніяк не стосується лише географії - це в першу чергу питання національної безпеки та територіальної цілісності держави Україна!
 4. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Саме так, до бази сайту "Миротворець". Але не стільки через їхню поїздку до РФ, скільки через те, що вони за власною ініціативою брали участь у пропагандистських акціях на території країни-агресора. Адже всім нам добре відомо, що усі міжнародні так звані "спортивні" заходи використовуються зараз кремлівською владою в першу чергу у власних пропагандистських цілях. Ось за цей тяжкий злочин ці так звані "спортсмени" і мають отримати якомога суворіше покарання.
 5. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Шана та повага міністру молоді та спорту України пану Ігорю Жданову за його принципову патріотичну позицію. А цих так званих "спортсменів" не завадило б ще й внести до бази сайту "Миротворець" - хай начуваються, зрадники!
 6. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Насправді це навіть не має значення - скільки. Поняття "колабораціонізму" та "тероризму" у нас чітко визначено законом. Хто складе зброю добровільно - той житиме, хто не схоче - з тим "розмовлятимуть" в інший спосіб. Хто не скоїв тяжких злочинів проти України - той залишиться на свободі, нехай і з деякими обмеженнями у громадянських правах, а в кого як то кажуть "кров на руках" - триматиме відповідь перед законом. Місця в тюрмах вистачить усім, не переймайтеся, а якщо навіть не вистачатиме - побудуємо нові. І ще раз підкреслюю - успішний приклад стрімкого визволення власної території хорватами наші вояки неодмінно використають за взірець.
 7. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Чого це не спрацює? Неодмінно спрацює! Адже у хорватів все вийшло - і у нас все вийде. Як тільки но світова спільнота дотисне самі знаєте кого з приводу залучення миротворців - буквально у лічені дні на Донбасі буде встановлено український порядок, мир та спокій.
 8. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Усі ці запобіжні заходи потрібні напевно тому, що російські терористи мають підступні наміри зіпсувати святкування Різдва Христового у нас в України. Але на щастя наші Національна Поліція та Національна Гвардія завжди напоготові, та наразі здатні дати рішучу відсіч будь-яким провокаціям диверсійних груп ворога і не дозволять їм дестабілізувати ситуацію в країні. Перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, пряма мова:
 9. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дуже гарна новина: 210 протитанкових ракет і 35 пускових установок "Джавелінів" нарешті отримають наші вояки від США, от тепер окупантам буде непереливки! Слава вельмишановному Президенту США Donald J. Trump! Слава найкращому Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку! Сьогодні ми ще на один крок наблизилися до визволення українських Донбасу і Криму від російських окупантів. Слава Україні!
 10. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Далекобійна великокаліберна снайперська гвинтівка калібру 12,7 мм Barrett M82A1 американської компанії Barrett Firearms Manufacturing на озброєнні у вояка Збройних Сил України у зоні проведення АТО: Широке застосування цієї високоточної потужної зброї суттєво зменшить втрати Збройних Сил України та в свою чергу прискорить виведення російських терористів та їх найманців з окупованої території українського Донбасу.
 11. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ніхто в українському Маріуполі ніяких так званих "всн" не чекає, марно мрієте, усі хто чогось там "чекали" у нас давно за ґратами сидять, і на волі опиняться ще дуже дуже нескоро. Які ще провокації? Те що російських шпигунів, тобто "спостерігачів", всюди супроводжують наші вояки - то це ж для їхньої безпеки, щоб якійсь дідусь старенький у нас не пристрелив їх ненароком зі своєї рушниці, побачивши форму окупантів, моя б воля я б ще й наручники на них обов'язково надівав. І взагалі, хай звикають, і своїм хай переказують - російський солдат на українській землі може бути або у кайданах під конвоєм, або за ґратами. Категорично не згоден, для України це є дуже добре. Якщо росіяни насправді прибирають своїх військовослужбовців, вочевидь ніякого наступу терористів на нашу землю далі не буде. Бо коли планується захоплення нової території своїх шпигунів ніхто не відкликає, робиться все навпаки, це ж ази військової справи.
 12. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  А оце дуже добра новина. Якщо росіяни насправді зараз відкликають своїх шпигунів з Донбасу, то мабуть готуються найближчим часом взагалі дременути з окупованих територій. А це в свою чергу означає, що дуже скоро почнеться наступна фаза АТО - остаточне визволення українського Донбасу від російських терористів та їх найманців.
 13. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Досвід наших американських друзів, з сорокових років минулого століття, мені здається зараз у нашій ситуації дуже доречним. невже десь досі актуальні жарти про "чистку сортиров и сбор урожая"? Наразі рекомендую вам поцікавитися нагальною чисельністю ЗСУ та Національної гвардії України, кількістю наших вояків, що вже пройшли АТО та отримали необхідний досвід, ті згадані вами 15 тисяч що досі ухиляються від служби як та капля в морі на загальному тлі. Досить непогано уживаються, коли буде потрібно миротворці відійдуть у сторону та удадуть, що нічого не бачили, як то і відбулося у Хорватії. Котли надалі у нас буде лише два - "донецький та "луганський".
 14. Андрей161501

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Про "рабів" та "газові камери" я нічого не писав, а от такий інструмент як "інститут негромадян" нам зараз конче необхідний. Скориставшись прикладом деяких балтійських республік, ми зможемо вже досить скоро як то кажуть "відокремити мух від котлет" та нарешті почнемо поділяти населення на громадян та негромадян, і як би це комусь жорстоким не здавалось - але це цілком європейська практика, до того ж перевірена часом, і вона забезпечила досить непоганий результат у Прибалтиці. Отримають, не хвилюйтеся, Росію вже майже дожали, це хіба що сліпий не бачить, ті які ще зовсім нещодавно були категорично проти будь-яких миротворців, зараз вже торгуються хто буде входити у їх склад, та де саме буде розгорнута місія. До то ж судячи з усього місцеві, маю на увазі пересічного громадянина окупованої території, не терориста чи колаборанта, так от вони вже дійшли до тієї кондиції, коли їм вже все одно - "ополченці" так звані у них будуть керувати чи "бандерівці", аби тільки припинили стріляти. Отже я не очікую якогось масового спротиву, коли нарешті прийде час і наші вояки почнуть визволяти окуповану територію від російських терористів та їх найманців.
×