Перейти к содержимому

Андрей161501

Новичок
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-148

1 подписчик

О Андрей161501

 • Звание
  Member
 • День рождения 23.02.1968

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Михайлівка
 • Я сейчас в:
  USD

Посетители профиля

407 просмотров профиля
 1. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Усі ці запобіжні заходи потрібні напевно тому, що російські терористи мають підступні наміри зіпсувати святкування Різдва Христового у нас в України. Але на щастя наші Національна Поліція та Національна Гвардія завжди напоготові, та наразі здатні дати рішучу відсіч будь-яким провокаціям диверсійних груп ворога і не дозволять їм дестабілізувати ситуацію в країні. Перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, пряма мова:
 2. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дуже гарна новина: 210 протитанкових ракет і 35 пускових установок "Джавелінів" нарешті отримають наші вояки від США, от тепер окупантам буде непереливки! Слава вельмишановному Президенту США Donald J. Trump! Слава найкращому Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку! Сьогодні ми ще на один крок наблизилися до визволення українських Донбасу і Криму від російських окупантів. Слава Україні!
 3. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Далекобійна великокаліберна снайперська гвинтівка калібру 12,7 мм Barrett M82A1 американської компанії Barrett Firearms Manufacturing на озброєнні у вояка Збройних Сил України у зоні проведення АТО: Широке застосування цієї високоточної потужної зброї суттєво зменшить втрати Збройних Сил України та в свою чергу прискорить виведення російських терористів та їх найманців з окупованої території українського Донбасу.
 4. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ніхто в українському Маріуполі ніяких так званих "всн" не чекає, марно мрієте, усі хто чогось там "чекали" у нас давно за ґратами сидять, і на волі опиняться ще дуже дуже нескоро. Які ще провокації? Те що російських шпигунів, тобто "спостерігачів", всюди супроводжують наші вояки - то це ж для їхньої безпеки, щоб якійсь дідусь старенький у нас не пристрелив їх ненароком зі своєї рушниці, побачивши форму окупантів, моя б воля я б ще й наручники на них обов'язково надівав. І взагалі, хай звикають, і своїм хай переказують - російський солдат на українській землі може бути або у кайданах під конвоєм, або за ґратами. Категорично не згоден, для України це є дуже добре. Якщо росіяни насправді прибирають своїх військовослужбовців, вочевидь ніякого наступу терористів на нашу землю далі не буде. Бо коли планується захоплення нової території своїх шпигунів ніхто не відкликає, робиться все навпаки, це ж ази військової справи.
 5. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  А оце дуже добра новина. Якщо росіяни насправді зараз відкликають своїх шпигунів з Донбасу, то мабуть готуються найближчим часом взагалі дременути з окупованих територій. А це в свою чергу означає, що дуже скоро почнеться наступна фаза АТО - остаточне визволення українського Донбасу від російських терористів та їх найманців.
 6. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Досвід наших американських друзів, з сорокових років минулого століття, мені здається зараз у нашій ситуації дуже доречним. невже десь досі актуальні жарти про "чистку сортиров и сбор урожая"? Наразі рекомендую вам поцікавитися нагальною чисельністю ЗСУ та Національної гвардії України, кількістю наших вояків, що вже пройшли АТО та отримали необхідний досвід, ті згадані вами 15 тисяч що досі ухиляються від служби як та капля в морі на загальному тлі. Досить непогано уживаються, коли буде потрібно миротворці відійдуть у сторону та удадуть, що нічого не бачили, як то і відбулося у Хорватії. Котли надалі у нас буде лише два - "донецький та "луганський".
 7. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Про "рабів" та "газові камери" я нічого не писав, а от такий інструмент як "інститут негромадян" нам зараз конче необхідний. Скориставшись прикладом деяких балтійських республік, ми зможемо вже досить скоро як то кажуть "відокремити мух від котлет" та нарешті почнемо поділяти населення на громадян та негромадян, і як би це комусь жорстоким не здавалось - але це цілком європейська практика, до того ж перевірена часом, і вона забезпечила досить непоганий результат у Прибалтиці. Отримають, не хвилюйтеся, Росію вже майже дожали, це хіба що сліпий не бачить, ті які ще зовсім нещодавно були категорично проти будь-яких миротворців, зараз вже торгуються хто буде входити у їх склад, та де саме буде розгорнута місія. До то ж судячи з усього місцеві, маю на увазі пересічного громадянина окупованої території, не терориста чи колаборанта, так от вони вже дійшли до тієї кондиції, коли їм вже все одно - "ополченці" так звані у них будуть керувати чи "бандерівці", аби тільки припинили стріляти. Отже я не очікую якогось масового спротиву, коли нарешті прийде час і наші вояки почнуть визволяти окуповану територію від російських терористів та їх найманців.
 8. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Миротворці потрібні в першу чергу заради контролю державного кордону з Росією, аби унеможливити гіпотетичне втручання північного сусіди у наші українські виключно внутрішні справи, маю надію що у поляків чи канадців з американцями росіяни таки не наважаться стріляти. Який ще геноцид? Україна - цивільна демократична європейська держава, ніхто не планує нікого запроторювати за грати ні за що, але якщо у нашому суді буде доведена провина конкретної людини, а державна зрада та тероризм - це дуже тяжкі злочини, то місце такій людині лише у в'язниці, і бажано щоб довічно. Для всього є свій час: докази збираються, позови у різноманітні інстанції формуються, перемовини з нашими міжнародними партнерами ведуться... потерпіть ще трішечки - вже недовго залишилося. Ще раз повторюю: Україна - цивільна демократична європейська держава, на відміну від ... де ви побачили "тоталитаризм с элементами этноцида" гадки не маю.
 9. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Саме так усе і станеться, скоріш за все вже протягом наступного 2018-го року, як тільки-но миротворці ООН отримають цілковитий контроль над кордоном із Росією, стрімкий наступ ЗСУ і за кілька діб спротив терористів розчавимо як той гнилий гарбуз. Кількість населення на Донбасі до того часу напевно суттєво зменшиться, усі хто співпрацював з окупантами, якщо вони не дурні, мабуть втечуть до Росії, але то не біда, скоріш за все будуть запроваджені спеціальні програми щодо переселення на Донбас патріотичного налаштованого населення з інших регіонів України, пустого та кинутого житла думаю вистачить усім бажаючим. Стягнені за допомогою міжнародних судів репарації з Росії щодо відшкодування усієї тієї шкоди, яка була заподіяна Україні за час окупації, а це щонайменше десятки якщо не сотні мільярдів доларів, дозволять нам досить швидко розбудувати український Донбас. Ясна річ усіх місцевих очікує ретельна перевірка у фільтраційних таборах, усім хто дотримується сепаратистських поглядів буде надано вибір - або тюрма за колабораціонізм або добровільний виїзд до Росії, також мабуть буде затверджене тимчасове обмеження усіляких прав місцевим, і беззаперечна заборона їм брати участь у загальнонаціональних виборах щонайменше найближчі років десять.
 10. Задержание Саакашвили

  Яка Ганьба! Запроданця та фсб-шного агента Саакашвілі, зв'язки якого зі зрадником Курченко беззаперечно доведені нашою розвідкою, відпустили? Аби він і надалі руйнував українську державність та реалізовував план кремлівських спецслужб "Шатун" зі дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні? Треба негайно люструвати того корумпованого суддю, а пройдисвіта Саакашвілі запроторити назад за грати.
 11. Задержание Саакашвили

  Нащо нам цей "Міхо" здався? Хай їде до своєї Грузії та спочатку наведе лад у себе вдома, вижене проросійських олігархів і поверне втрачені ним території.
×