Перейти к публикации

slavikkk73

Форумчанин
 • Публикации

  4
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 Молчун

О slavikkk73

 • Звание
  Member
 1. Згідно з постановою Правління Національного банку України від 15.11.2011 № 405 "Про започаткування випуску інвестиційних монет України" Національним банком України започатковано виготовлення інвестиційних монет, які є засобом платежу та одночасно віднесені до категорії банківських металів.
 2. Інвестиційні монети України (далі – інвестиційні монети) – це особлива група сучасної монетної продукції, яка призначена для вкладання коштів інвесторами – фізичними та юридичними особами. Монети цієї групи виготовляються із золота або срібла, доведених до найвищих проб відповідно до світових стандартів: для золота – 999,9, для срібла – 999,9. Згідно з постановою Правління Національного банку України від 15.11.2011 № 405 "Про започаткування випуску інвестиційних монет України" Національним банком України започатковано виготовлення інвестиційних монет, які є засобом платежу та одночасно віднесені до категорії банківських металів.
 3. Да,но не в каждом банке золото есть в наличии-цена есть,а товара нет-тем более в наше невесёлое время. Прозванивать банки надо...
 4. Спасибо за подсказку,благодаря вам тоже стал нумезматом . Сегодня в НБУ купил Архистратов унцовых по 16729 гр.(по 538 гр за грам)
×