Диво в АПЛ: "Вест Бромвич" "декласує" "Челсі"

У 30-му турі Англійської Прем'єр-Ліги один з лідерів чемпіонату - лондонський "Челсі" приймав передостанній колектив турнірної таблиці - "Вест Бромвич", повідомляє West Bromwich Albion.

На 27-й хвилині, після того як "Челсі", зусиллями Пулишича, відкрили рахунок, здалося, що на телеглядачів чекає легка перемога господарів.

Проте вже через 2 хвилини всі розклади сплутав Тьягу Сілва, який отримав другу жовту картку та залишив господарів у меншості.

Реалізувати чисельну перевагу гості змогли у додані до першого тайму хвилини: на 45+2 та 45+4-й хвилинах Матеус Перейра поражав ворота Менді, та, відповідно, спочатку зрівняв рахунок, а потім вивів "Вест Бромвич" уперед.

Не дивлячися на перевагу "Челсі" у володінні м'ячем (67 на 33%), краще свої козирі розігрували гости. У підсумку, 5-2 на користь "Вест Бромвича", який досі на 8 очок відстає від рятівного 17-го місця.

"Челсі", маючи 51 бал, знаходиться на 4-й позиції.