Біткоїну передбачили подорожчання до $100 тисяч

Біткоїну передбачили подорожчання до $100 тисяч

Аналітики найбільших інвестиційних банків США Goldman Sachs, які рідко розкидаються порожніми прогнозами, переконані, що біткоїну під силу відняти ринкову частку у золота. Завдяки цьому криптовалюта подорожчає до 100 тисяч доларів, повідомляє УНІАН.

Експерти банку оцінили, що головна криптовалюта наразі має 20% частку на ринку засобів заощаджень, який складається з біткоїна та золота. Остання традиційно вважається "страхувальним" активом, в який інвестори вкладають гроші в період потрясінь на ринку.

Якщо частка біткоїна в цьому тандемі "гіпотетично" підніметься вище 50% в найближчі роки, то його ціна перевищить $100 тисяч, а сукупна річна прибутковість досягне 17-18%. Також в банку висловили впевненість, що вартість біткоїна буде збільшуватися завдяки зростанню популярності серед інституційних інвесторів. Перешкодою для цього може негативний вплив криптовалюта на навколишнє середовище, але попит на криптоактив ця обставина не зупинить.

В кінці грудня про зростання курсу біткоїна до $100 тис. говорив головний стратег Bloomberg Майк МакГлоун. Аналітик стверджував, що розвиток NFT і стейблкоїнів (криптовалют, прив'язаних до фіатних валют) змусять людей ще більше прийняти криптовалюту у 2022.

Новини

Популярні теми форуму

analytics