Jump to content
Lutsk.reg

Відповідальність банку перед клієнтом

Recommended Posts

Доброго дня, шановні форумчани.

На днях зіткнулися з банківським "намахуванням" своїх клієнтів. Вже неоднорозаво стикалися з тим, що валютна виручка продається по заниженим курсам, але цього разу просто "дістали"! Валюта (євро) була продана в п'ятницю по курсу 18,28, і це при тому, що курс офіційний становив 18,49 грн! Я відразу іду і запитую у керуючого відділенням банку: "чому продаж моєї виручки відбувся за таким низьким курсом?" Відповідь: "ви розумієте, сьогодні продаємо по такому курсу, але й купівля була в межах такого курсу". Мене це просто вивело із себе. Яка справа мені до купівлі, якщо при такому курсі я вже несу втрати. Мій бізнес просто загинається, оскільки курс невиправдано низький, а товар в Україні я купую в продавців, які дивляться на "чорні" курси і свої ціни підлаштовують далеко не під банківські валютні курси.

В мене виникло запитання, чи можу я подавати в суд на банк, якщо в договорі чітко вказано, що банк зобовязується продавати мою валютну виручку на МВРУ. В кожному випадку банк не продає валюту на МВРУ, чим порушує договірні зобовязання, а мій бізнес несе величезні втрати від цього!

Буду вдячний за поради, роздуми і тп.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Христос охрещается! Господин Lutsk.reg, Вы не нервничайте. В Украине идёт игра без правил. Это важно понимать. Вы готовы к ней? Тогда продолжайте заниматься бизнесом. Если нет... надеюсь Вы поняли. Кстати, возможно Вам посоветуют обратиться в банк и сослаться на п. N закона (постановления) M - бесполезно! Так как ИГРА БЕЗ ПРАВИЛ.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шановні форумчани! Прохання до ВСІХ ВАС: зараз такий період, коли справді велика кількість банків (особливо малих, "карманних", особливо тих які створені паралельно бізнесів їх власників) закриваються, "лопають" тощо. 

А так чи інакше ми з вами, наші знайомі, близьків, друзі, партнери тримають в них свої гроші (в кого більші, в кого менші).

 

Отже, кому з Вас відомі, хто може дізнатися контакти власників, акціонерів, правління тощо, оприлюднюйте цю інформацію.

 

Давайте разом боротися з цими "рідісками", тому що вони НЕ мають ніякого права обкрадати НАС З ВАМИ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×