Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

кому нужно было слить надо было до 12-00 бежать..... после 12-00 пошло назад (обменка идеал не брали, а только продавали) а на ДС если скидывали, то или 50$ или еврики... в основном покупка была.....

а кому купить... то сами понимаете, вперёд)))) это имхо

Но наш Хмель сегодня спал и инфы нужной не было  во время (((( печалька(((

посты Ув. stromba для меня не информативны, к сожалению(((( 

как всегда вгрелись менялы растянув спред!!!

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзья, хочу с Вами посоветоваться?

Может кто тоже сравнивал?

Я всегда знала, что наши базарн. предприниматели откупались выгоднее в Черновцах или накрайняк в Одессе на 7-м

значит отдача там была всегда ниже чем у нас? логично.....!

а приём?....где тогда лучше?

когда наш Хмель по курсам молчит, то я смотрю на Одессу и Черновцы и приблизительно прикидываю что у нас типа творится...

но сегодняшний день показал, что Хмель и близко не стоит с ними, ни с приёмом ни с отдачей?

кто, что думает на этот счёт? 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзья, хочу с Вами посоветоваться?

Может кто тоже сравнивал?

Я всегда знала, что наши базарн. предприниматели откупались выгоднее в Черновцах или накрайняк в Одессе на 7-м

значит отдача там была всегда ниже чем у нас? логично.....!

а приём?....где тогда лучше?

когда наш Хмель по курсам молчит, то я смотрю на Одессу и Черновцы и приблизительно прикидываю что у нас типа творится...

но сегодняшний день показал, что Хмель и близко не стоит с ними, ни с приёмом ни с отдачей?

кто, что думает на этот счёт? 

 

 

Максимальный приём зелёного сегодня был 24,2 до 12,30, потом кто не успел тот опаздал . На счёт Черновцов и Одессы насмешили, там откупались когда была стабильность, сейчас эта тема не актуальна совсем, так как пока Вы доедите в Одессу курс может сильно измениться 

 

Я так думаю . . . 

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Максимальный приём зелёного сегодня был 24,2 до 12,30, потом кто не успел тот опаздал . На счёт Черновцов и Одессы насмешили, там откупались когда была стабильность, сейчас эта тема не актуальна совсем, так как пока Вы доедите в Одессу курс может сильно измениться 

 

Я так думаю . . . 

та не...

зачем мне ехать?

я пишу, что

когда нaш Хмeль пo кypсам мoлчит, то я смотpю нa Одеcсy и Чepнoвцы и приблизительнo прикидываю что y нaс типа твoритcя...

сегодня был малость пик , а  по нам молчок и инфы не было, понимаете, пока сама не пошла и не прозрела, как курс менялся каждые полчаса...

с этой целью и советуюсь

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та не...

зачем мне ехать?

я пишу, что

когда нaш Хмeль пo кypсам мoлчит, то я смотpю нa Одеcсy и Чepнoвцы и приблизительнo прикидываю что y нaс типа твoритcя...

сегодня был малость пик , а  по нам молчок и инфы не было, понимаете, пока сама не пошла и не прозрела, как курс менялся каждые полчаса...

с этой целью и советуюсь

 

 

Повторяю последний раз: смотреть можно куда угодно, но это Вам ничего не даст. Все работают по обстоятельствам на моменте. 

  • Подобається 5
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротко кілька слів.

Оскільки зараз не знахожусь в ХМ - надавати оперативно інформацію не можу на момент.

На сьогодні що було з слів колег: по прийому - найвищий прийом був на речовому ринку по 24.3(але в основному: 24.1/2)

По продажу навіть був момент, що за 25 завалили. Оскільки народ не готовий поки купувати по 25 і вище - сповзли, але це не основна причина. 

Більше інформації розписали у гілці Про.

Шановна Kataleya, не радив би Вам робити проміжні висновки з курсів інших міст, оскільки там зовсім інша політика курсів.

gosha абсолютно правий стосовно того, що працюють відповідно "на момент".

Оскільки "загон оленів" на сьогодні завершений - чекаємо подальшого розвитку подій.

  • Подобається 6
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзья, хочу с Вами посоветоваться?

Может кто тоже сравнивал?

Я всегда знала, что наши базарн. предприниматели откупались выгоднее в Черновцах или накрайняк в Одессе на 7-м

значит отдача там была всегда ниже чем у нас? логично.....!

а приём?....где тогда лучше?

когда наш Хмель по курсам молчит, то я смотрю на Одессу и Черновцы и приблизительно прикидываю что у нас типа творится...

но сегодняшний день показал, что Хмель и близко не стоит с ними, ни с приёмом ни с отдачей?

кто, что думает на этот счёт? 

В городе есть достаточно менял с нормальным отношением к своей работе , возьмите у них телефон и вы будите всегда в курсе реальной цены на валюту . Да и в случае обмена они сами к вам подъедут . И у них если сделка договорена,  курс  не меняется.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В городе есть достаточно менял с нормальным отношением к своей работе , возьмите у них телефон и вы будите всегда в курсе реальной цены на валюту . Да и в случае обмена они сами к вам подъедут . И у них если сделка договорена,  курс  не меняется.

 

контактами таких менял можете поделиться ?

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротко кілька слів.

Оскільки зараз не знахожусь в ХМ - надавати оперативно інформацію не можу на момент.

На сьогодні що було з слів колег: по прийому - найвищий прийом був на речовому ринку по 24.3(але в основному: 24.1/2)

По продажу навіть був момент, що за 25 завалили. Оскільки народ не готовий поки купувати по 25 і вище - сповзли, але це не основна причина. 

Більше інформації розписали у гілці Про.

Шановна Kataleya, не радив би Вам робити проміжні висновки з курсів інших міст, оскільки там зовсім інша політика курсів.

gosha абсолютно правий стосовно того, що працюють відповідно "на момент".

Оскільки "загон оленів" на сьогодні завершений - чекаємо подальшого розвитку подій.

так то воно так, але коли горить година, дві до обіду... всі інші міста кидають інфу кожні півгодини...у нас на цій гілці тиша, а ти вийти не можешь... не виходить... обзванювати всіх? це ж час!

для цього тут ми і сидимо, щоб бути в курсі оперативно, "на волне", робити висновки і якщо треба діяти, ось і все

до речі, у мене був один випадок, десь в лютому.. коли був стрибок на 42... зателефонувавши до знайомої (з тучі) вона сказала, що на тучі носили зранку по 47 тепер 42 і  що завтра буде 49 а то і 50... в цей день до вечора зповзли до 30 і притихли...те що вона казала, було неправдою((((

деякі взагалі непаряться який курс, торгують і все їм по....., хоча коли бум це перша тема обговорювання на базарі....

а у менял коли саме цей час пік, такий дурдом, що вони самі кажуть поки так, а що буде за півгодини, не знають? поки ти до них доберешься... ціна може бути інша..тай таке.....

день минув про що вже казати... всі відпочивайте....

на міста інші дивитись не буду, в нас своя спеціфіка, коли горить то ноги в руки і вперед)))))

  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так то воно так, але коли горить година, дві до обіду... всі інші міста кидають інфу кожні півгодини...у нас на цій гілці тиша, а ти вийти не можешь... не виходить... обзванювати всіх? це ж час!

для цього тут ми і сидимо, щоб бути в курсі оперативно, "на волне", робити висновки і якщо треба діяти, ось і все

до речі, у мене був один випадок, десь в лютому.. коли був стрибок на 42... зателефонувавши до знайомої (з тучі) вона сказала, що на тучі носили зранку по 47 тепер 42 і  що завтра буде 49 а то і 50... в цей день до вечора зповзли до 30 і притихли...те що вона казала, було неправдою((((

деякі взагалі непаряться який курс, торгують і все їм по....., хоча коли бум це перша тема обговорювання на базарі....

а у менял коли саме цей час пік, такий дурдом, що вони самі кажуть поки так, а що буде за півгодини, не знають? поки ти до них доберешься... ціна може бути інша..тай таке.....

день минув про що вже казати... всі відпочивайте....

на міста інші дивитись не буду, в нас своя спеціфіка, коли горить то ноги в руки і вперед)))))

Железная ,Вы женщина ! Если вас в 3 часу ночи , вместо крепкого здорового сна,  все еще продолжает волновать отсутствие постоянной информации о курсе доллара в Хмельницком !

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×