Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогoдні нa 08:10 oбмінкa "Aбcoлют-Фінaнc" порадувала наcтyпними цифpами : USD 22.60/22.90

Певне, щось знають з самого ранку. Пане Василю, як будете скуповуватися - порадуйте нас своєю інформацією )))
 

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогoдні о 17:40 oбмінкa "Aбcoлют-Фінaнc" висвітила нacтyпні цифpи : USD 22.80/23.30

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На базарі, ЦУМі та поблизу Сільпо не буваю, дорога з дому на роботу проходить повз ті місця.  А ще як повісили заборону проїзду центром, то взагалі там майже не буваю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогoдні o 17:45 oбмінкa "Aбcoлют-Фінaнc" демонструвала такі цифpи : USD 22.90/23.30

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім здоров"я. м.Рівне, центральний базар, станом на 13-30 обмінка "Абсолют фінанс" 22,90-23,30 ; знайомий валютник 23,10-23,15 ; незнайомі валютники 23,00 - 23,20. Баклажани 5,5 ; помідори 5,5 ; груша 6,0 ; огірки маленькі 15-18; бочок свиний 45 грн за кг.

 

P.S. Коли я почав писати повідомлення на цьому форумі, то надіявся, що отримаю розуміння від читачів гілки, та посильну активність в озвученні РЕАЛЬНИХ курсів неформальних валютних ринків у м.Рівне. Та не так сталося як гадалося, очевидно, що ті рівненці, які читають цей форум це звичайнісенські халявщики-ледацюги, бо як щє пояснити той факт, що крім мене і щє однієї людини яка інколи озвучує курси “абсолют фінанс” ніхто не хоче палець об палець стукнути щоб підтримати проект. Чим може ніхто не буває на базарі, чи в ЦУМі, чи в “Сільпо” чи це так тяжко підійти до валютника і спитати курси? Корона з голови впаде? Не хочете — як хочете, я більше не буду витрачати свій вільний час, бензин та гроши на невдячних рівненчан-халявщиків і більше писати тут не буду. Відновити висвітлення інформації зможу лише за умови появи тут не байдужих нормальних людей, які почнуть так як і я озвучувати РЕАЛЬНІ курси неформальних ринків. Перепрошую якщо кого образив, але я за справедливість і чесність та проти ледацюг-халявщиків.

   

Доброго здоров"я Василь! З св"ятом вас. Не ображайтесь, що не пишуть. Можливо кому і лінь. Ваші повідомлення дуже важливі нам. Я працюю дома, а коли йду за продуктами, як правило в супермаркет, то вже буває пізно і не актуально (а саме після 18-00). Тому від себе особисто прошу, не ображайтесь і продовжуйте писати курси. Дякую за вашу роботу  :)

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продуктовий ринок 23,2-23,3 / 23,4-23,5 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогoдні в районі 15:00 oбмінкa "Aбcoлют-Фінaнc" показувала наcтyпні цифpи : USD 23.20/23.40

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, Василь, что вернулись!

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×