Перейти к публикации

big_begemot

Форумчанин
 • Публикации

  187
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

604 Душка

1 подписчик

О big_begemot

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

3 747 просмотров профиля
 1. big_begemot

  Как распознать фальшивку?

  Будьте уважні, фальшиві 100 USD : http://ubr.ua/finances/exchange-market/v-ukrainu-zashli-novye-virtuoznye-poddelki-100-natsbank-dal-opisanie-3855700
 2. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Навіть якщо один пункт не відповідає факту - це вже неточність. Порівняйте зміст статті 2 на Вашому демотиваторі і в чинній редакції Конституції України. Питань по точності формулювань перекладу з укр.мови на рос.мову ? Ні, не маю. Звичайно можна ))) Розширюйте, але - цитати які Ви вказуєте - погодьтеся повинні максимально точно відповідати чинному тексту Конституції України. І знову-ж таки зауважу - я не про обговорення вказаних статей, а про точність цитат. Обговорювати тут є кому )
 3. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Коли Ви подаєте таку інформацію, яку можна легко перевірити - звичайно подана Вами інформація має бути точною, якщо вона не є Вашим оціночним судженням. Можливо, Ви не уважно прочитали моє повідомлення - в чинній редакції Конституції України зміст статті 2 не містить ту фразу що Ви вказали на своєму малюнку. А це означає що Ви подали частково не точну інформацію. Не думаю, що Ви цілеспрямовано хочете поширювати некоректну інформацію. Гаразд, відразу додам що я не обговорюю правове поле, хоча можемо. Просто приємно коли факти подаються точними навіть в деталях )
 4. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ось посилання на чинний текст Конституції України - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр Дозвольте вказати на деякі неточності на малюнку : 1. Стаття 2 має таке формулювання : "Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною." Швидше за все Ви мали на увазі статтю 3, формулювання якої наступне : "Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю." 2. "Свобода политической деятельности" у статті 15 формулюється майже так само, але з важливим доповненням : "Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України." 3. "Запрещается создание любых вооруженных формирований" у статті 17 формулюється теж з важливим доповненням : "На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом." 4. У ст. 34 є уточнення : "Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя." Будь ласка, виправте інформацію на малюнку в себе на точнішу.
 5. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Для Вас напевно "Страна.UA" - мейнстрімове медіа, для мене - ні. Ми ж не будемо виясняти що таке мейнстрімове медіа для кожного з форумчан і не тільки ? Напевно, Вам потрібно ще одне посилання зі словом "оправдал" в домені ua ? Будь ласка : "Мукачевский горрайонный суд оправдал четырех бойцов "Правого сектора", которых подозревали в резонансном стрельбе 11 июля 2015 года." https://ru.tsn.ua/ukrayina/rezonansnoe-delo-sud-opravdal-boycov-ps-v-dele-o-strelbe-v-mukachevo-885202.html Думаю Ви знайдете ще декілька посилань по Вашому запиту. Та річ не в цьому звичайно )
 6. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Друже, ось два приклади з доменом в ua : https://zn.ua/UKRAINE/sud-vynes-prigovor-uchastnikam-perestrelki-v-mukachevo-252629_.html https://lb.ua/news/2017/06/26/370122_sud_snyal_obvineniya_figurantov_dela.html Будь ласка, перед тим як вказувати точні цифри - у Вашому випадку "одно СМИ с доменом в ua" - промоніторне чи це відповідає дійсності.
 7. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Ну якщо сайт Білого Дому правий - то значить "Страна.UA" та "РашаТудей" - брехуни ?
 8. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Тобто виходить що у даному випадку сайты "Страна.UA" та "РашаТудей" ( саме звідти я навів цитати ) - подають невірну інформацію або якщо коротко - то брешуть ?
 9. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Звідки інформація що зустріч тривала дві хвилини ? Наступні джерела пишуть: "По словам украинских дипломатов встреча Порошенко и Трампа длилась более 20 минут. Кроме президентов двух стран на ней присутствовали посол Украины в США Валерий Чалый, глава МИД Украины Павел Климкин. Также на встрече присутствует посол США в Украине Мила Йованович, вице-президент США Майкл Пенс, и пресс-секретарь Белого дома Шон Спайсер." https://strana.ua/news/77291-27-udarov-ladonyu-chto-proishodilo-na-vstreche-trampa-i-poroshenko.html "При этом стоит отметить, что встреча между лидерами двух стран продолжалась около получаса. Её краткость подтвердил и посол Украины в Вашингтоне Валерий Чалый. Так, по расписанию Белого дома, встреча должна была начаться в 11:00 (18:00 мск), а уже в 11:21 в Twitter официального представителя резиденции Шона Спайсера появилась запись о её окончании." https://russian.rt.com/world/article/401742-poroshenko-tramp-vstrecha
 10. 1. Для цього ВУЗ не потрібен, досить пройти для початку курс за ціною 10$ - наприклад цей : https://www.udemy.com/penetration-testing/ 2. Так Київ, так програмна інженерія. 3. Що буде в майбутньому цінуватися ? Програмування штучного інтелекту, програмування роботів, аналіз біг дата.
 11. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дмитре, я розумію Вашу точку зору. Примітно що буквально декількома постами вище бачимо, як двоє форумчан, якщо не помиляюся - один з Санкт-Петербургу, а інший - з Москви - в темі "Політична ситуація в Україна" - описують Маннергейма з двох різних точок зору. Тобто як історична постать Маннергейм - неоднозначна особа. Втім, як і Шухевич. Для фінів Маннергейм - "это хорошо". Така точка зору більшості представників Фінляндії. З самого початку про це і кажу - вибрані тим чи іншим політичним режимом герої - вони неоднозначні. Ми можемо з цим непогоджуватися - але так іде розвиток. Останній приклад - Менахем Бегін https://ru.wikipedia.org/wiki/Бегин,_Менахем Два факти : 1. Під час теракту під його керівництвом 22 липня 1946 року загинуло понад 90 людей, включаючи британців, арабів, євреїв. https://ru.wikipedia.org/wiki/Взрыв_в_гостинице_«Царь_Давид» 2. Він - лауреат Нобелівської Премії Миру 1978 року. http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/peace/laureates/1978/begin-facts.html Зазвичай борці за незалежність своєї держави стають героями у своїй державі. Приклади наведені вище - Маннергейм та Бегін.
 12. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Власне нічого, окрім факту що повага Маннергейму з боку Президента Росії була продемонстрована - опосередковано. Звичайно знав. Маннергейм - це приклад, близький приклад для розуміння. Можна-ж не тільки про Маннергейма підняти тему, а і про інших, ну наприклад Бегіна, але думаю не варто саме тут. А знаєте закінчення історії з меморіальною дошкою ? "Мемориальный знак Карлу Маннергейму, ранее располагавшийся в Санкт-Петербурге на здании Военной академии материально-технического обеспечения имени генерала армии А.В. Хрулева перенесен Российским военно-историческим обществом в Музей-заповедник «Царское Село»." http://rvio.histrf.ru/activities/news/item-2910 Маннергейм - для фінів він герой, для багатьох росіян - цілком нормальна особистість, навіть для офіційних осіб - адже у відкритті пам"ятної дошки брав участь "глава администрации Кремля Сергей Иванов". Додати ще фактів ? Будь ласка, Дмітрій Мєдвєдєв кладе квіти безпосредньо на могилу Карла Маннергейма : Дмитрий Медведев возложил венок к могиле президента Финляндии маршала Карла Маннергейма на мемориальном кладбище Хиетаниеми. http://kremlin.ru/events/president/news/3808 А для багатьох росіян - він зовсім не герой, навіть попри свої звитяги на службі Російської Імперії. Зрозумійте що врешті решт кожна країна має свій пантеон героїв, які для інших країн - будуть зовсім не герої. Так, цей пантеон - це будуть ідеалізовані люди, але - так буде. Тільки ті хто цікавиться історією будуть знати деталі, але герої - в кожній країні свої - будуть.
 13. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Шановні форумчани, бачу ви ніяк не можете заспокоїтися з Шухевичем. Дозвольте на простому як "двічі на два" прикладі покажу як з часом змінюється ставлення до історичних фактів. 1. Карл Густав Маннергейм - відома історична особа. Маннергейм був союзником Гітлера. В роки Другої Світової Війни саме фінські війська під командуванням Маннергейма блокували Ленінград. "Вместе с тем, именно финские войска обеспечивали блокаду Ленинграда с севера. За заслуги перед Германией он был награждён Рыцарским Крестом (1942 год) и Дубовыми ветвями к Рыцарскому Кресту (1944 год). За это время в финские концлагеря было помещено около 24 тысяч человек местного населения из числа этнических русских, из которых, по финским данным, около 4 тысяч погибло от голода. По различным данным от 4000 до 14000 гражданских жителей." https://ru.wikipedia.org/wiki/Маннергейм,_Карл_Густав_Эмиль 2. Владимир Путин возложил цветы на могилы президентов Финляндии маршала Карла Маннергейма и Урхо Кекконена на мемориальном кладбище «Хиетаниеми» http://kremlin.ru/events/president/news/39984 3. Глава администрации Кремля Сергей Иванов принял участие в церемонии установки в Санкт-Петербурге мемориальной доски финскому фельдмаршалу Карлу Маннергейму. http://tass.ru/obschestvo/3370390 Що власне маємо, які факти : Президент Росії кладе квіти на могилу Карла Маннергейма, війська якого зіграли не останню роль у блокаді Ленінграду; причому багато цивільного населення СРСР загинуло як у Ленінграді в результаті блокади, так і концтаборах. Тобто неоднозначній людині - яка співпрацювала з Гітлером та була його союзником до літа 1944 року - віддається повага.
 14. big_begemot

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дмитре, відповідаю : 1. Всі матеріали по розстрілу у 1940 році польских військовополонених розсекречені власне росіянами : https://www.gazeta.ru/science/2015/03/05_a_6436045.shtml "Несмотря на то что катынские документы признаются подлинными в академическом сообществе и они неоднократно публиковались, существуют группы, отрицающие причастность советских властей и НКВД к расстрелам поляков. Несмотря на их активность, они находятся вне научного поля." 2. Ось посилання на документи у порталі Архіви Росії : http://portal.rusarchives.ru/publication/katyn/spisok.shtml 3. Ось власне документ про розстріл http://portal.rusarchives.ru/publication/katyn/03.shtml 4. Госдума Росії визнала факт розстрілу польских полонених, прийнявши відповідну Заяву 26 листопада 2010 року : "«Семьдесят лет назад, говорится в документе, - были расстреляны тысячи польских граждан, содержавшихся в лагерях для военнопленных НКВД СССР и тюрьмах западных областей Украинской ССР и Белорусской ССР. В официальной советской пропаганде ответственность за это злодеяние, получившее собирательное название Катынской трагедии, приписывалась нацистским преступникам. Эта версия долгие годы оставалась предметом подспудных, но от этого не менее ожесточенных дискуссий в советском обществе и неизменно порождала гнев, обиду и недоверие польского народа. В начале 1990-х годов наша страна совершила важные шаги на пути к установлению истины в Катынской трагедии. Было признано, что массовое уничтожение польских граждан на территории СССР во время Второй мировой войны стало актом произвола тоталитарного государства, подвергшего репрессиям также сотни тысяч советских людей за политические и религиозные убеждения, по социальным и иным признакам»." http://www.gosduma.net/news/273/60481/ 5. Сам документ : Опубликованные материалы, многие годы хранившиеся в секретных архивах, не только раскрывают масштабы этой страшной трагедии, но и свидетельствуют, что Катынское преступление было совершено по прямому указанию Сталина и других советских руководителей http://pravo.gov.ru/proxy/ips/?docbody=&link_id=0&nd=102143155&intelsearch=&firstDoc=1&lastDoc=1 Пошук у відкритих архівах та джерелах інформації - приємна річ. Звернімося до наших тех : моя теза Ваша теза Згідно наведених вище фактів - моя теза про страти тисяч польских офіцерів відображає реальність. Ви згодні ?
×