Перейти к публикации

Pan Włodek

Форумчанин
 • Публикации

  2277
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6530 Душка

О Pan Włodek

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Хмельницький

Посетители профиля

11000 просмотров профиля
 1. Pan Włodek

  Юмор (без политики)

  Коротко про погоду
 2. Pan Włodek

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Тобто, Європа запровадила безвіз, щоб отримати хвилю нелегальних працівників і позбавитись надходжень податків, в пенсійні фонди, соц.страх і прочіх глупостей?
 3. Pan Włodek

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Ні, не фіолетово. Роботодавцям потрібні постійні працівники, особливо ті, які себе добре зарекомендували.
 4. Pan Włodek

  В Украине стартовала кампания по выборам Президента

  Щось не грає. Якщо потрібна робоча сила, то логічно спростити видачу довготермінових робочих віз. А не вимагати бронь готелів, зворотні квитки і т.ін. Чи роботодавцям по приколу кожні три місяці міняти робітників, які до того ще й працюють напів- чи зовсім нелегально?
 5. В статті є посилання "Об этом сообщает пресс-служба Минобороны."
 6. Pan Włodek

  Юмор (без политики)

  Пам'ятка для політичних, фінансових і прочіх аналітиків
 7. Pan Włodek

  Сериалы

  Aж дочекатися не можу. Дико цікаво, кому ж дістанеться верховна влада, які несподівані політичні альянси створяться, які сутички загуркочуть, і як зовнішня загроза на всіх вплине... Коли вже той останній сезон? 14-го ж, так?
 8. Pan Włodek

  Порошенко не пьет.

  Украинско-грузинский политик в изгнании Михэил Саакашвили заявил, что президент Украины Петр Порошенко – не алкоголик и свои поступки делает осознанно. "Я давно знаю Петра Порошенко и могу засвидетельствовать, что он точно не алкоголик", – написал он в Facebook после показательной сдачи анализов кандидатами в президенты Владимиром Зеленским и Петром Порошенко.
 9. Там просто в заголовку написано " Гриценко не поддержит ни Порошенко, ни Зеленского во втором туре", а читати далі заголовку могут не только лишь все, мало кто может это делать.
 10. І яке ж саме слово він порушив?.. 🤔
 11. Ахметов теж вимагав, то він такі тоже наш человєк? (до речі їх обох таки виключили зі списку). А взагалі, ви бачили щоб хтось із політикуму чи олігархів стидався чи приховував своє єврейське походження? Ніколи. Оце значить один Порошенко такий сором"язливий, ну-ну.
 12. Це коли ж він самоідентифікувався євреєм? Коли показово демонструє належність до православних християн, малює себе і родину на стінах власної каплиці у стилі християнських святих? Чи коли вимагав виключити себе зі списку найбагатших євреїв ізраільського Форбса у 2013 році, куди його помилково включили разом з Ахметовим?.. 🤔
 13. Pan Włodek

  Стихи

  Чого лише не побачиш на цих вокзалах: ранковий пташиний спів, сонячний спалах, чорна роса на просмолених шпалах. Першими звідси поїхали комерсанти — хитрі нечутні приблуди, невидимі зайди, тренована охорона, нічні курсанти. Поїхали ювеліри, поїхали адвокати, виїхали банкіри, минаючи барикади. Хоча на банкірів уже що нарікати? Поїхали астрономи, потім поети. Вітер важко носить зимові газети. Діти носять натільні хрести й зелені берети. Поїхали матері, поїхали наречені, поїхали школярі — навчені і невчені (домашній смуток, присмак меду й печені). Поїхали злодії, виїхали повії. Трагічні події, насамперед просто події — буде що згадувати в смутку та безнадії. Залишились хіба що ми з тобою. Можливість миру, як і можливість бою, не привід, аби тікати разом із юрбою. Набожні християни, безнадійні бандити — нас так тяжко приспати і так тяжко будити. Нам ніщо не завадить тепер одне одного вбити. Я такий, як і ти: в мене така ж щетина, така ж невитравна засмага, така ж холодна дружина, опіки і порізи, зморщок тонка павутина. Така ж образа на господню несправедливість, готовність використати найменшу можливість, показати незламність, виявити кмітливість. Давай, убивай мене за наші спільні печалі, убивай за все, чого нас колись навчали, буди мене серед ночі важкими ключами. Я теж у відповідь буду тебе вбивати, буду собі пригадувати всі твої вади. Якщо не зумію — спитаю в тебе поради. Я теж не матиму ні сумніву, ні вагання. Сплачу борги, виправдаю сподівання. Остання воля тішить тим, що вона остання. Де був початок твоєї мандрівки і де буде фініш? Ти завжди був поміж них, ти і нині з ними ж. На цих вокзалах кого лише не зустрінеш. Доки тепло стоїть над містом, за гудками локомотивів, за пташиним свистом, за голосами базарної нічної бідноти, доки тут хтось залишається, доти хай будуть відкритими всі залізничні ділянки, хай діляться хлібом і молоком сонні селянки, хай буде маршрут легким, хай буде рятунок вчасним. Розуму всім щасливим. Радості всім нещасним. Сергій Жадан.
 14. А які є підтвердження того, що Порошенко є представником єврейського народу? Ну, окрім того, що "це всім відомо" і інтерв"ю з Дов Блайхом, де він жартує, що дружить з усіма євреями з прізвищами на "-ко"?.. 🤔
×