Перейти к публикации

Pan Włodek

Форумчанин
 • Публикации

  2382
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6714 Душка

О Pan Włodek

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Хмельницький

Посетители профиля

12420 просмотров профиля
 1. Pan Włodek

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Хотілося б почути думку лікарів, які є на цьому форумі, зокрема і серед адміністрації, щодо правдоподібності вищевикладеної історії. Особливо щодо однакової реакції 65- і 16-річного організмів та виявлення наркотиків в результаті загального аналізу крові у звичайній лікарні.
 2. Pan Włodek

  Государственный переворот 24 августа - возможно?

  Для вас усі люди, думка яких вас не цікавить — вороги?
 3. Pan Włodek

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шось псіханув - взяв в ТАСі онлайн по 25,23. Значить долар буде ще падати.
 4. Pan Włodek

  Чёрный Пи-Ар против Супрун

  Погано те, шо після десяти днів, як ця історія набула розголосу, протокол все тому ж вигляді на сайті МОЗ. Зате у Супрун знаходиться час щодня постити у фейсбучік. А виписати люлєй підлеглим часу нема.
 5. Pan Włodek

  Чёрный Пи-Ар против Супрун

  Там не тільки телефончик, а багато інших моментів, пов'язаних суто із США, і не маючих стосунку до українських реалій.
 6. Pan Włodek

  Чёрный Пи-Ар против Супрун

  Може і не брала... може Толя взяв. А по темі, при всій повазі до Супрун, явні ляпи в роботі теж мають місце бути. Маю на увазі нещодавній скандал із затвердженим МОЗ протоколом екстреної допомоги, який тупо переклали з якоїсь американської директиви, залишивши в тексті навіть номер телефону США, за яким треба дзвонити у певних випадках. Текст наказу і протоколу, до речі, досі є на сайті МОЗ https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-05062019--1269-pro-zatverdzhennja-ta-vprovadzhennja-mediko-tehnologichnih-dokumentiv-zi-standartizacii-ekstrenoi-medichnoi-dopomogi
 7. Pan Włodek

  Прогноз курса доллара к гривне

  Е ні, нам не треба хорошого курса бо завтра він може виявитися поганим! Нам треба Дно Днов
 8. Pan Włodek

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чому гальмує ТАС? Останнім часом вони дуже оперативно реагували на коливання, навіть на вихідних. Щось знають?
 9. Так вони це зроблять шоби шо? Просто із врєдності? Упс, треба валити з цієї теми, бо вже реклама лізе 😁
 10. Чому ви думаєте, що це буде дієво? Ви вважаєте, що магам і чаклунам нема шо робити, крім як доводити кожному невіруючому про своє існування? Тим більше витрачати на це свою енергію?
 11. Прекрасний спосіб усунути ворога - береш його фотку, реєструєшся на форумі під його ім"ям, а далі справа техніки! Тільки от як відрізнити маститого і поважного чаклуна від ділетатнта-початківця, коли сам є профаном в цій сфері?.. А більш безпечного способу перевірити ніякого немає, ну або якщо людині виховання не дозволяє хамити?..
 12. Pan Włodek

  Простейший математический пример

  Згадалося ще одне оповіданнячко в тему В Бруклине, в математической школе для одарённых детей шёл урок алгебры. Это был класс учеников выше среднего уровня во всех отношениях – как в смысле их возраста, так и в смысле их прогресса в освоении наук. У мальчиков начинал ломаться голос, девочки начинали брить подмышки, и все они шагнули в постижении математики так далеко, что наизусть знали таблицу умножения до четырёх. Теперь они с упоением погружались в холодные глубины алгебры. Они уже усвоили, что если a = b, то b = a, и это придавало им чувство избранности и приближения к абсолютной истине. Учитель был полноватый, средних лет мужчина с матовой плешью, грустными бесцветными глазами и тяжёлым русским акцентом. Он страстно любил математику и надеялся, что эта страсть передастся кому-нибудь из его одарённых недоумков. Ученики почтительно называли его мистер Зайтлайн, а друзья запросто – Борька Цейтлин (о чём ученики, разумеется, не знали). К середине урока, когда мальчикам надоело играть в морской бой, а девочкам надоело красить ногти, учитель неожиданно сказал нечто такое, что привлекло их внимание. – Сейчас, – сказал учитель, – я вам докажу, что два равно одному.
×