Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Пару дней назад, пытался пробежаться по банкам прикупить пару евро, так уже некоторые банки исчезли во Львове, вместо них другие банки уже и курс на порядок выше.

Так, что не сильно стоит верить, в курсы по банкам.

Вкусный курс - не означает наличия валюты в данном банке.

Поделиться сообщением

кто знает, где во Львове у менял можно купить доллар по нормальной цене ?

Поделиться сообщением

вулиця Франка, на зупинці перед поворотом на Зелену. Але домовлятись треба в приватному порядку , курс, який вивішують на табло-  не вельми сприятливий.

• Нравится 2

Поделиться сообщением

Перехрестя Левицького-Франка, про той знаю. Але табло завжди вiдлякувало )))

Поделиться сообщением

Вибачте, я двояко висловився і Ви мене не так зрозуміли :). Я мав на увазі перед поворотом на Зелену з протилежного боку, якщо їхати від Стрийського ринку. Кантор знаходиться навпроти 28 номеру вулиці Франка, всередині ще ремонт годинників знаходиться. Через віконце просите про аудієнцію всередині, а там вже вирішуєте свої питання.  На майбутнє краще взяти номер телефону щоб оперативно відстежувати курс, він може доволі динамічно змінюватись протягом дня, особливо в наш буремний час.

• Нравится 1

Поделиться сообщением

"Привокзальний ринок" вул.Горської навпрти буд.3,"Краківський ринок" кінець Шпитальної поч.Джерельної,там стоять валютчики,вже роками,навчіться торгуватися . Якщо в Вас не 100 доларів, а якась більша сума,то майже в кожному другому канторі,якщо Ви запитаєте,Вам запропонують 11.40-11.45,станом на сьогодні ,а то що пише на вікні,це так для всіх. Такий самий курс і у валютчиків, якщо вони бачуть, що людина орієнтується в курсі,то з Вами будуть торгуватися.

• Нравится 1

Поделиться сообщением

Хто зі Львова пишіть або підтримуйте,на цій сторінці,будемо мати свою сторінку.Дякую.

• Нравится 1

Поделиться сообщением

Хто зі Львова пишіть або підтримуйте,на цій сторінці,будемо мати свою сторінку.Дякую.

привіт я зі Львова. читаю форум другий місяць поки що без коментарів.  сам 12.03 ледве зіскочив з гривні мав 40000 грн. депо - встиг купити в ОТП по 9.35 без взяття на руки - депо .Володя 

МОЛОДЕЦ!

Уверен, в тот момент мало кто рассматривал этот вариант. А зря, как оказалось...

Изменено пользователем Mozart
  • Нравится 1

Поделиться сообщением

Менше як 11.8 ти не купиш ,на цьому сайті всі вже розумні. Хитрунець gekko.

Та чому б не спробувати ))) а за 11.8 у Привата беру любу сумму. Мені $ потрібен для закупки товару постійно, тому вибору як би нема. Хоч 15 буде - прийдеться купляти, хоч і набагато менше.

По своему середовищу бачу - продаж упав, всі чекають ... трохи закупляються щоб був мізер товару для підтримки життя магазинів. Споживачі ще не звикли до нових цін... ім потрібно 2-3 місяці, а зараз всі чекають шо стабілізуеться і куплять через місяць. Якщо так буде далі напротязі 2-3  місяців то знову як і 2009 в податковій кожен день буде черга на закриття діяльності, а хтось і ставати на біржу праці з підприемців почне ))) по

Изменено пользователем gekko
  • Нравится 1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу.