Jump to content

Recommended Posts

Добрый день. Фонд Держмайна Украины выставил на продажу в рамках малой приватизации объект нежилого помещения в жилом ведомственном доме который признан аварийным и находиться в коммунальной собственности. Одной из особенности аварийного жилья есть ряд ограничений накладываемых на собственников, а именно:


Після експертного висновку спеціальної міжвідомчою комісією, що житловий будинок знаходиться в аварійному стані, всі квартири, які знаходяться в ньому, отримують особливий статус – нежитлові.
Це означає, що тепер власник не зможе зробити зі своїм нерухомим майном будь-яких юридичних дій: продаж; приватизація; обмін; оформлення перепланування; реєстрація за цією адресою родичів; дарча; передача у спадщину та інше. Власнику варто проаналізувати всі ризики і доречність ініціювання процесу визнання будинку аварійним.

Собственно вопрос, как Фонд может выставлять на реализацию такие нежилые помещения? Как потом оформить право собственности на них? Какая компенсация полагается владельцам НЕЖИЛЫХ помещений в связи со сносом таких помещений?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×