Close button

З Франції хочуть депортувати десятки росіян за "радикалізацію"

З Франції хочуть депортувати десятки росіян за "радикалізацію"
Фото: Рixabay

Глава МВС Франції Жеральд Дарманен обговорює видворення 39 російських громадян через їхню радикалізацію, повідомляє Європейська правда.

За словами міністра внутрішніх справ, близько 60 росіян, підозрюваних у радикалізації, наразі перебувають під адміністративним арештом. З них 39 мають бути вислані за згодою російської влади.

"Ми склали список з 39 громадян Росії, за якими ми особливо стежимо і яких підозрюємо в радикалізації. Ми представили цей список російській владі минулого тижня", – заявив міністр.

Останні були "ідентифіковані" російською владою, і "ми збираємося піти шляхом висилки", уточнив Жеральд Дарманен.

Інші російські громадяни, за якими ведеться особливий моніторинг, "не перебувають на волі", заспокоює міністр. "Вони або у в'язницях, або в центрах адміністративного затримання", – додав він.

Після вбивства вчителя Домініка Бернара в Аррасі радикально налаштованим чоловіком російського походження уряд хоче продемонструвати образ непохитності. Таким чином, виконавча влада демонструє своє бажання якнайшвидше вислати осіб з так званого досьє S. Зокрема, влада попросила префектів звернути особливу увагу на "вихідців з Кавказу у віці від 16 до 25 років".

Як повідомлялося, 13 жовтня 20-річний ісламіст родом із Чечні вбив учителя літератури й поранив ножем ще двох людей у ліцеї в місті Аррас на півночі Франції. Після цього в країні запровадили режим підвищеної терористичної загрози.

А 16 жовтня ісламський екстреміст застрелив двох шведських уболівальників, це сталося перед початком матчу між Швецією та Бельгією. Влада заявила, що підозрюваний тунісець загинув під час поліцейської операції з його арешту.

Низка країн Євросоюзу після цього посилили антитерористичні заходи й затримали підозрюваних у підготовці терактів.

Новини

Популярні теми форуму

analytics