Close button

Польща долучилася до декларації про "гарантії безпеки" для України – Туск

Польща долучилася до декларації про "гарантії безпеки" для України – Туск
Фото: Pixabay

Польща приєдналася до декларації країн Групи семи про "гарантії безпеки" для України. Про це заявив прем’єр Польщі Дональд Туск під час візиту до Києва, повідомляє Європейська правда.

"Польща приєдналася до декларації G7 – декларації, метою якої є мобілізувати демократичні країни на підтримку України", – наводять слова прем’єра у Twitter його канцелярії.
"Ми обговорили приєднання Польщі до декларації G7. Вдячний за вашу готовність почати роботу над безпековою угодою між нашими країнами", – наводить Polsat слова президента України Володимира Зеленського після зустрічі. 

Він назвав переговори з Туском "дуже ефективними". За його словами, йшлося також про фінансову підтримку Польщі для закупівлі зброї для України та спільне виробництво зброї.

"У часи, коли ми захищаємо не лише нашу незалежність, але й свободу інших націй, солідарність з Україною не можуть зруйнувати будь-які обставини", – сказав президент України, додавши, що усі суперечності між Києвом і Варшавою можна буде вирішити шляхом міжурядових переговорів. 

Нагадаємо, Туск прибув до Києва вранці 22 січня, це його перша поїздка в Україну після повернення на посаду прем'єра Польщі. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics