Close button

В Угорщині заявили про погрози Сійярто через візит до України

В Угорщині заявили про погрози Сійярто через візит до України
Фото: UN Photo / Jean Marc Ferré

До посольства Угорщини в Україні нібито надіслали погрози смертю на адресу очільника МЗС країни Петера Сійярто у зв’язку з його майбутнім візитом в Ужгород, повідомляє Європейська правда.

Видання Index з посиланням на свої дані пише, що лист надійшов на електронну пошту посольства Угорщини в Україні і написаний українською мовою.

У тексті записки, згідно з переказом, автор пише, що українці ненавидять угорську владу за те, що Угорщина "робить усе, щоб Україна програла у війні" та каже, що Сійярто 29 січня чекає "вибуховий прийом" і рекомендує починати приготування до похорону. Записка завершується словами, що "Бог пробачає, але українці – ні".  

Держсекретар угорського МЗС Тамаш Менцер у своєму Facebook заявив, що погроза "не стримає Петера Сійярто від представництва інтересів Угорщини".

"Польський прем’єр атакує позицію Угорщини, яка виступає за мир, з неприйнятними заявами, а глава МЗС Петер Сійярто отримує погрози смертю. Хто вважає, що міністр закордонних справ Угорщини злякається – не знає Петера Сійярто", – написав Менцер.

Як відомо, зустріч очільників МЗС України та Угорщини запланована на 29 січня в Ужгороді і має на меті підготувати зустріч президента України Володимира Зеленського і прем'єра Угорщини Віктора Орбана. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics