Close button
 Передплата за 50% - літня акція!

Трамп прокоментував допомогу Україні після проекту спікера Джонсона

Трамп прокоментував допомогу Україні після проекту спікера Джонсона
Фото: kremlin.ru

Колишній президент США Дональд Трамп після публікації законпроєкта про допомогу Україні в Палаті представників укотре повторив, що Європа повинна давати більше грошей на підтримку Києва, повідомляє Європейська правда.

Про це він написав у своїй соцмережі Truth Socia.

Трамп прямо не згадав поданої спікером Палати представників Майком Джонсоном ініціативи (яка зокрема передбачає виділення фінансової допомоги Києву в кредит) але повторив раніше озвучені тези, що США "вкладають у війну" в Україні більше, ніж Європа.

"Чому Європа не може вкладати таку ж або пропорційну суму, яку вкладають Сполучені Штати Америки, щоб допомогти країні, яка відчайдушно потребує допомоги? Як всі погоджуються, виживання і сила України повинні бути набагато важливішими для Європи, ніж для нас, але це також важливо і для нас! ВОРУШИСЬ, ЄВРОПО!" – написав експрезидент.

Також він повторив, що якби був нині президентом США, "ця війна ніколи б не розпочалася".

Як повідомлялось, пакет підтримки України, який вніс спікер Палати представників Майк Джонсон у середу, передбачає виділення близько 61 мільярди доларів на допомогу Україні й союзникам. Фінальне голосування за законопроєкти має відбутись до вечора суботи, 20 квітня.

Президент США Джо Байден висловив готовність підписати в разі схвалення Конгресом законопроєкти, які вніс Майк Джонсон.

Новини

Популярні теми форуму

analytics