Close button

Блокування польського кордону: у Мінекономіки заявили про "світло в кінці тунелю"

Блокування польського кордону: у Мінекономіки заявили про "світло в кінці тунелю"
Фото: twitter.com/MDobrolowicz

У Мінекономіки сподіваються, що блокування напрямків пунктів пропуску "Корчова-Краківець" та "Медика-Шегині" є короткостроковими акціями протесту, тому більше занепокоєння викликають блокування пунктів пропусків "Ягодин" та "Рава-Руська". Про це заявив заступник міністра економіки – торговий представник України Тарас Качка в ефірі загальнонаціонального телемарафону, повідомляє Укрінформ.

"Це не є урядова акція, тому відповідно "світло в кінці тунелю" в діалозі з польським урядом у нас є, у нас досить непогане порозуміння між собою, але головна проблема – соціальна і політична в середині самої Польщі. Це системна криза в самій Польщі, тому що певна частина фермерської спільноти і ті фермери, які блокують кордон, вони організовують протести в різному форматі – перекривають дороги в середині Польщі, і найголовніша проблема – що вони самі до кінця не розуміють предмет своїх вимог", - сказав Качка.

Він висловив сподівання, що протести на пунктах пропуску "Корчова-Краківець" і "Медика-Шегині"  –  це короткострокові акції протесту. Значно більше пробем створюють протести і блокування пунктів пропусків "Ягодин" та "Рава-Руська".

Зі слів Качки, ця категорія фермерів, які займаються протестами, не є репрезентативною для всього сільського господарства Польщі.

"Після того, як відбулись наші переговори три тижні тому з основними асоціаціями Польщі. Так звані "лідери" протесту зазначили, що з ними не розмовляють, тому що від їх імені говорять такі асоціації. Але це проблема політичного характеру", - зазначив Качка.

Він додав, що це протест невеликої кількості фермерів, які хочуть, щоб з ними інакше велась розмова. Тому ця внутрішньо-польська ситуація немає якогось дипломатичного вирішення за нашою участю.

Новини

Популярні теми форуму

analytics