Close button

США оголосили про нові санкції проти Ірану через кібератаки

США оголосили про нові санкції проти Ірану через кібератаки
Фото: Рixabay

Міністерство фінансів США 23 квітня оголосило про санкції проти двох компаній та чотирьох фізичних осіб, причетних до зловмисної діяльності від імені Кібернетичного електронного командування Корпусу вартових ісламської революції Ірану (КВІР), повідомляє Європейська правда.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

Підсанкційні фізичні та юридичні особи, як стверджується, здійснили кібератаки проти понад десятка американських компаній та урядових установ. У США заявляють, що метою цих дій є дестабілізація критичної інфраструктури та заподіяння шкоди американцям.

Така діяльність, додає Мінфін США, здійснюється не лише безпосередньо кіберсилами КВІР, а й пов’язаними з ним підставними компаніями.

Міністерство юстиції США та Федеральне бюро розслідувань паралельно оголосили обвинувачення проти підсанкційних фізичних осіб за їхню роль у кібератаках, спрямованих проти американських організацій.

У лютому США оголосили про санкції проти шести членів Кіберкомандування КВІР, відповідальних за низку кібератак на об'єкти критичної інфраструктури у Штатах та інших країнах.

А минулого тижня, у відповідь на масований іранський обстріл Ізраїлю, Штати внесли в чорний список 16 фізичних і двох юридичних осіб – усі вони пов’язані з Корпусом вартових ісламської революції та причетні до виробництва дронів, які Тегеран використав під час атаки на Ізраїль 13 квітня.

Новини

Популярні теми форуму

analytics