Close button

Умєров анонсував збільшення підтримки Данією оборонної промисловості України

Умєров анонсував збільшення підтримки Данією оборонної промисловості України
Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Данські урядовці під час візиту до України підписали документ про посилення допомоги українській оборонній промисловості. Про це заявив міністр оборони Рустем Умєров, повідомляє Радіо Свобода.

«Під час візиту в Україну делегації з Данії у складі міністра оборони Трольса Люнд Паульсена та очільника данського МЗС Ларса Люкке Расмуссена був підписаний Лист про наміри, який передбачає посилення фінансової допомоги нашої оборонної промисловості», – повідомив він у своїх соцмережах.

Міністр оборони вказав на те, що загальна сума військової допомоги від Данії перевищила 4 мільярди євро.

«На тлі зростаючої російської агресії ми не зупиняємося на досягнутому. Відтак обговорили з партнерами можливість залучення прямих інвестицій Данії в український оборонний сектор», – додав Умєров.

Міністерство оборони Данії підтвердило, що сторони підписали протокол про те, що фінансова допомога країни в майбутньому може полягати в інвестиціях в українську оборонну промисловість.

Також у відомстві заявили, що кілька данських та українських компаній уже ведуть діалог про співпрацю.

Днями уряд Данії спільно з партіями парламенту погодив збільшення військової підтримки України на додаткові 4,4 мільярда данських крон (590 мільйонів євро) у 2024 році.

Copyright © 2024 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода

Новини

Популярні теми форуму

analytics