Close button

Пєсков: Долю Зеленського "вирішено", у ЗСУ "наростає паніка"

Пєсков: Долю Зеленського "вирішено", у ЗСУ "наростає паніка"
Фото: kremlin.ru

Прессекретар російського правителя Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що долю президента України Володимира Зеленського "вирішено", а в українських військових нібито наростає паніка. Про це Пєсков сказав в інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін", повідомляє Українська правда.

"Мені здається, що доля Зеленського однозначно вирішена (участь Зеленского однозначно предрешена – рос.). І зовсім скоро настане момент, коли багато хто, зокрема в Україні, поставить під сумнів його легітимність. У будь-якому разі, навіть із юридичної точки зору це доведеться зробити, і йому якось доведеться виправдовуватися. Але тут для нас головне – ми повинні продовжити спеціальну військову операцію (війну проти України – ред.), убезпечити себе і виконати ті завдання, які були поставлені спочатку", –заявив він.

Представник Кремля запевняє, що "з українського боку на фронтах наростає паніка", і це в нього нібито "інформація прямо з перших рук".

"Нам дуже важливо цю динаміку підтримати, не зупинятися", – сказав він.

Пєсков також заявив, що "та сторона", яку він охарактеризував як "колективний Захід плюс один", тестуватиме Росію "на слабо". "Нам головне це "слабо" не показати", – додав він.

Новини

Популярні теми форуму

analytics