Close button

Британська розвідка проаналізувала зростання кількості жертв обстрілів РФ

Британська розвідка проаналізувала зростання кількості жертв обстрілів РФ
Фото: facebook.com/synegubov.oleg

У розвідувальному співтоваристві Міноборони Британії звернули увагу на те, що у березні в Україні зросло число загиблих цивільних внаслідок російської агресії, повідомляє Європейська правда.

Про це йдеться у щоденному огляді Міноборони щодо російсько-української війни.

В огляді наводять дані Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, за якими у березні 2024 року було вбито чи поранено 604 цивільних особи, що на 20% більше, ніж у попередньому місяці. 

"Ці смерті пов’язані з ракетними ударами та ударами з повітря по всій Україні та посиленням обстрілів на передовій. У звіті наголошується на посиленні скоординованих ударів по українській критичній інфраструктурі з 20 зруйнованими або пошкодженими об’єктами", – йдеться у огляді МО Британії.

За повідомленнями, було вбито 57 дітей, що удвічі більше порівняно з попереднім місяцем, і це пов’язано безпосередньо з використанням російською авіацією боєприпасів. 

"Загалом з 24 лютого 2022 року в Україні загинули 31 366 цивільних: 10 810 загиблих та 20 556 поранених. Ці цифри підкреслюють величезну ціну життя через незаконне вторгнення Росії в Україну", – сказано в огляді.

Новини

Популярні теми форуму

analytics