Close button

У Єврокомісії не виключають блокування TikTok на території ЄС

У Єврокомісії не виключають блокування TikTok на території ЄС
Фото: Pixabаy

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн не виключає, що в Європейському союзі може бути введено заборону на TikTok. Про це повідомляє Politico, пише Валерія Поліщук, РБК-Україна.

Про це вона заявила під час дебатів, що відбулися в Маастрихті, в яких брали участь провідні кандидати від партій на виборах 2024 року.

"Вона не виключена", - сказала фон дер Ляєн, після того як модератор послався на

Вона зазначила, що Єврокомісія була "найпершою установою у світі, яка заборонила TikTok на наших корпоративних телефонах".

"Ми прекрасно знаємо, чим небезпечний TikTok", - заявила глава Єврокомісії.

TikTok в ЄС

Нещодавно TikTok призупинив виплачувати винагороду користувачам за взаємодію з додатком TikTok Lite, після того, як Єврокомісія почала перевірку цієї функції відповідно до закону про модерування контенту, ухваленого в Євросоюзі.

Крім цього, щодо TikTok ведеться окреме розслідування - також у рамках DSA - у зв'язку з передбачуваною нездатністю захистити неповнолітніх. Згідно з DSA, Єврокомісія в будь-якому разі може розпорядитися про тимчасове припинення роботи сервісу як крайній захід.

Заборона TikTok у США

24 квітня 2024 року доля TikTok у США зависла на волосині: президент Джо Байден підписав закон, що дає китайській компанії ByteDance, яка володіє платформою, 270 днів на те, щоб знайти американського покупця.

В іншому разі, популярний застосунок може бути заборонено на території країни.

Новий закон знаменує собою ескалацію напруженості між США і Китаєм з приводу збору і використання даних користувачів. Американська влада вже давно висловлює стурбованість тим, що особиста інформація американських користувачів на TikTok може бути доступна китайському уряду.

Новини

Популярні теми форуму

analytics