Close button

У США розповіли про переговори з Україною щодо угоди про безпеку

У США розповіли про переговори з Україною щодо угоди про безпеку
Фото: Facebook

Держдепартамент США заявив, що переговори щодо двосторонньої безпекової угоди між Сполученими Штатами і Україною тривають, повідомляє Європейська правда.

Про це йдеться у відповідному повідомленні Держдепу.

"Спираючись на ухвалення запиту президента на додаткове фінансування, представники Державного департаменту, Міністерства оборони та Ради національної безпеки поговорили з українськими колегами щодо продовження переговорів, які мають важливе значення для довгострокових двосторонніх домовленостей у сфері безпеки та інших зобов’язань згідно зі Спільною декларацією G7 щодо підтримки України", – йдеться у повідомленні.

У Держдепі заявили, що Сполучені Штати пишаються тим, що підтримують зусилля України щодо розбудови поточних і майбутніх можливостей збройних сил.

"Водночас ми надаємо допомогу, щоб допомогти Україні захистити її суверенітет і територіальну цілісність, відновити свою економіку, захистити своїх громадян і досягти інтеграції в євроатлантичну спільноту", – зазначили у зовнішньополітичному відомстві США.

Раніше про переговори з США повідомив Офіс президента.

Востаннє про переговори між Києвом і Вашингтоном щодо безпекової угоди повідомлялось у січні.

Наразі Україна підписала двосторонні безпекові угоди з дев'ятьма країнами, останньою з них стала Латвія. Також очікується підписання угоди з Норвегією.

Переважна більшість українців вважає, що укладання двосторонніх угод у сфері безпеки допомагає Києву протистояти повномасштабній російській агресії.

Новини

Популярні теми форуму

analytics